20. augusti Ruja muusika kontserdile tulid müüki VIP piletid


Ruja taasühinemiskontsert
Ruja taasühinemiskontsertFoto: Ekspress Meedia, Ekspress Meedia

20. augustil toimub Lauluväljakul ansambli Ruja muusikaline taasühinemine ja üle pikkade aastate on taas koos laval Rein Rannap ja Jaanus Nõgisto. Nüüd on võimasele kontsertshowel müügil piiratud arv VIP pileteid.

Ainult ühel õhtul kohtuvad laulukaare all Eesti parimad pillimehed ning andekaimad lauljad, et tuua publikuni võimas kontsertshow. Esitusele tulevad Eesti rokiklassikasse kuuluvad Ruja kõige suuremad hitid.

Solistidena astuvad lavale Kadri Voorand, Ott Lepland, Robert Linna, Kristjan Kannukene, Priit Võigemast ja Karl Vilhelm Valter.

Ühe osana kontserdist saab laval näha ka andekaid ja noori uue põlvkonna trummareid ning kitarriste. Ruja ühe õhtu põhikoosseisu kuuluvad Andres Põldroo, Laur Joamets, Henno Kelp ja Andrus Lillepea.

Seotud lood:

Müügil on vaid 120 VIP piletit. Pilet tagab istekoha VIP terrassil, eraldi sissepääsu, pleedi ning suupisted ja tervitusjoogi.

Eraldi sissepääs tagab VIP-le mugava tuleku ja võimaluse tulla ka viimasel hetkel, sest kindlasti ei pea järjekorras seisma. Samuti on VIP käepaela omanikele eraldi müügipunkt.

VIP pileti saab osta SIIT.