Armin van Buuren esineb Õllesummeril juba nädala pärast!


Armin van Buuren esineb Õllesummeril juba nädala pärast!
Armin van BuurenFoto: Rahi Rezvani

Järgmisel neljapäeval, 5. juulil Õllesummer Festivali pealaval esinev elektroonilise muusika megastaar Armin van Buuren palub raideris Eesti lippu ning on lubanud festivali 25. sünnipäeva koos publikuga korralikult tähistada.

Hariduselt jurist ja kahe lapse ise Armin van Buuren on oma varasemates intervjuudes öelnud, et teeb päevas 16 tundi muusikat ning lava-show'de eel toob edu grupikallistus meeskonnaga. “See ei ole ainult armastus muusika vastu, see on mu kirg. See on enamat kui meeldimine, enamat kui hobi. See on elustiil. Muusika on mu elus hädavajalik,” on Buuren püüdnud oma muusikaarmastust sõnadesse panna.

Tal on ette näidata Grammy nominatsioon, aasta parima DJ tiitel viiel järjestikusel aastal, iganädalane 37 miljoni kuulajaga raadiosaade „A State of Trance”, globaalsed üritustesarjad ja kuus täispikka albumit.

Lisaks Armin van Buurenile esinevad Õllesummer Festivalil peaesinejatena ka šoti indie-rokkbänd Franz Ferdinand ja briti popduo Pet Shop Boys. Õllesummer Festivali päevapilet maksab 23 eurot ning tagab sissepääsu Tallinna lauluväljaku alale vabalt valitud festivalipäeval. Piiratud koguses müüdavad festivalipassid hinnaga 40 eurot tagavad sissepääsu kogu festivali perioodil 4.–6. juulini. Piletid on müügis Piletilevi kodulehel ja müügipunktides üle Eesti.