Battery Surfilaagris toimub aasta stiilipidu "Latin Overdose Day"

 (3)

Battery Surfilaagris toimub aasta stiilipidu "Latin Overdose Day"
Foto: Ardo Kaljuvee

Reedel, 13. Juulil tasub unustada ebausk ja otsida välja lillelised shortsid, sest Surfilaagris on aasta stiilipidu „Latin Overdose Day“. Peaesineja on Eesti - Kuuba – Venetsueela – Soome segabänd La Perfecta Combinacion koos Kolumbia verd laulatari Martha Acostaga. Esinevad Late 5, Kirss’n’Garden Bert On Beats ja Marek Saddam klaveril.

Peaesinejana astub üles Kariibi mere muusika fusiooni viljelev La Perfecta Combinacion, kus on osa Kuuba, Puerto Rico, Venetsueela ja Kolumbia traditsioonilisel ja kaasaegsel tantsumuusikal nagu funky salsa, boogaloo, cumbia hip hop, descarga-house ja reggaeton. Bändi kontserdid pakatavad kuumadest rütmidest ja ei jäta isegi Põhjamaa inimest ükskõikselt nurka istuma. Seekord on erikülaliseks Londonis resideeruv Kolumbia lauljatar Martha Acosta, kellel armastus muusika vastu on lausa geenides.

Päeval esineva Late’s 5 moodustavad noored Otsa-koolis õppivad muusikud ning kollektiiv ladina- ja jazzmuusikat. Õhtul on laval Kirss’n’Garden ehk Eesti trummi- ja rütmi eliitfamiilia isa-poeg-tütar kelle iga ettaste on publikut kaasav enneolematu show.

Ladina õhtul pakub suurepärast vaatemängu frosugemetaga house seti näol Bert On Beats, mis ei ole sugugi lihtne DJ-set – laval on pesuehtsad trummarid ja tantsijad. Õhtu lõpetab päevajuht Marek Sadam klaveril.

Latin Overdose Dayl muutub Roosta troopikasaareks - toimuvad rütmitoad ning ladina-stiilis tantsutunnid Tantsuakadeemia treenerite käe all. Parimad riietujad saavad auhinnastatud.

11-15 juulil toimub Roosta Puhkekülas 14. Korda Eesti purjelauahooaja traditsiooniline tippsündmus Battery Surfilaager. Esindatud on surfiklubid üle Eesti ning toimub arvukalt koolitusi nii algajatele kui ka juba kogenenud purjelaua- ja lohesurfaritele. Kavast võib leida tantsutreeningud, tervise-teemalisi loenguid, kinoõhtuid ja palju huvitavat lastele. Esimese festivalina on Surfilaager korraldatud „roheliselt“- korraldatud on prügi sorteerimine ning kasutatakse päikesepatareidel töötavat valgustust.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare