EUROVISION PILDIS VOL.2: Hullumeelne intervjuumaraton ehk kuidas häid jutuajamisi mahub ühte päeva rohkem kui lambaid lauta!Eurovision 2016 kaheksas päev
Eurovision 2016 kaheksas päevFoto: Hendrik Osula

Kuna populaarse arvamuse kohaselt jääb ühe keskmise Delfi toimetaja intervjuude arv päevas umbes 1-10 vahemikku, otsustasime selle fakti täiel määral ümber lükata ning üksnes kondimootori ja ühistranspordi abil teha Stockholmile umbsõlm peale. Vaata meie seiklusi päeva parimatest klõpsudest!

Publik pani teisel Eurovisioni päeval proovile oma üliinimlikud võimed ning katsetas, mitu intervjuud ühe päeva sisse mahub. Vastuseks on: üksjagu! Esimeseks ohvriks osutus meie Jüri, kes nägi eelmise õhtu rajust europeost hoolimata välja värske nagu lilleke.
Jüri Pootsmann / Eurovision 2016 8. päev Foto: Hendrik Osula
Samal ajal otsis Delfi/EBU fotograaf Andres Putting oma sisemist ämblikmeest ja ronis Globeni katusele (mis pole mingi tavaline maja, nagu me kõik teame).

Eurovision 2016 kaheksas päev Foto: Andres Putting


Pärast Jüri, Silveri, Kaire ja Dagmari intervjuusid ruttasime me kesklinnast otsejoones Euroclubi, kus ootas juba ees särasilmne Dami Im — üks kummalisemaid nähtusi Eurovisionil, juba teist aastat järjest. Austraallane.

Intervjuu Austraalia laulja Damiga Foto: Hendrik Osula


Et vahepeal toredaid mõtteid koguda (ja linna kaarti uurida), võtsime pärast kuut intervjuud korraks aja maha ja nautisime Stockholmi hõivavat ebanormaalselt sooja kliimat. Tõesti, kas oleme põhjamaal või mitte? Parem vist mitte ära sõnuda.

Eurovision 2016 kaheksas päev Foto: Hendrik Osula


Kas nii arvavad rootslased ilma, Eurovisioni või iseenda kohta, ei saanudki me kunagi teada…

Eurovision 2016 kaheksas päev Foto: Hendrik Osula


Rootsi “kroonikad” ehk mis huvitab kohalikke! Esikaante ja pealkirjade mõikamiseks pole küll tarvis silpigi rootsi keelt osata, kõik on sõnadetagi klaar.

Eurovision 2016 kaheksas päev Foto: Hendrik Osula


“Ega me ometi Globenisse tagasi pea minema?” oli mõte, mis lipsas peast läbi imearmsal Gruusia delegatsiooni korraldatud vastuvõtul, kust pärast nende rokkarite intervjueerimist meid mingil juhul tühja kõhuga lahkuda ei lubatud. Lisaks valdas ka hämming, kuidas grusiinid nõnda siresäärsed on, kui seal nii häid toite pakutakse.

Loe veel

Eurovision 2016 kaheksas päev Foto: Hendrik Osula


Aga polnud midagi teha — õhtu tähtsündmuseks oli siiski žüriile korraldatud kontsert, mis ühtlasi peaprooviks 1.poolfinaali suurejoonelisele show’le. Nii et tagasi kontsertsaali, jah! Ja niisamuti ka homme, ülehomme, üle-ülehomme kuni pühapäevani välja. Püsige meiega!


Eurovision 2016 kaheksas päev Foto: Andres Putting


Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare