FOTOD: Kas Stigi roosad jalatsid varastasid punasel vaibal show?

 (16)

Eile õhtul rulliti Viinis lahti Eurovisioni ajaloo pikim punane vaip, millel sammusid teiste seas ka Eesti esindajad, kes võrratud lausa välja nägid. Kuid kas Stig Rästa roosad adidased varastasid punasel vaibal show?

Kui Elina kandis maani musta kleiti ja tagasihoidlikke kingi-ehteid, siis Stig Rästa oli vaatamisväärsus omaette! Nimelt kandis ta tumeisinist ülikonda, aga oli sinna juurde valinud sel kevadel adidase kollektsiooni superstar supercolor tossud, mis küll ühegil inimesel märkamata ei saanud jääda.

Tegemist on muusik Pharrell Williamsi suurejoonelise adidas Originals Supercolor Superstar kollektsiooniga, kus on viiskümmend erinevat värvi jalanõusid. Stig Rästa roosad adidased maksavad erinevates netipoodides 90-100 eurot. Eestis neid kahjuks ei müüda.

Pharell ise ütleb jalanõude reklaamis nii: "Ära hakka trumme mängima, sellepärast, et mina trumme mängin. Ära vali laulmist seepärast, et mina valisin laulmise. Ära muuda oma stiili minu ega kellegi teise stiili järgi. Sinu valik on sama tähtis, kui minu oma. Viiskümmend värvi, viiskümmend valikut!" Kõlab väga Stigilikult ja Publiku moekomitee kiidab sellise väikse punase vaiba vimka küll heaks!

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare