KAADRI TAGA: Staarpaar Elisa Kolk ja Vahur Valgmaa: aasta pärast tahaksime olla nii kuulsad kui võimalik, selle nimel töötame!

 (22)
Staarimadin!

DelfiTV suveprojekt "Staarimadin" on täie hooga käima läinud ning kolmapäeval võisid Delfi vaatajad naeru pugistada, vaadates esimest selle saatesarja episoodi (vaata SIIT), kus imekaunis lauljatar Elisa Kolk ning Vahur Valgmaa, kes on ta partner nii eraelus kui töös, grillisid kalmaare. Pärast istus saate toimetaja Anne Sääsk muusikutega korraks maha, et muljetada kogetu üle ja ajada ka muud juttu.

Nii Vahuri kui Elisa emotsioonid olid seoses limukate grillimisega vaid positiivsed, kuna Kalapala resto kokk Kaspar Sanglepp suutis neid piisavalt täpselt instrueerida ja hirme kustutada ning kõik senised halvad kogemused said kummutatud. "Puhastamise osa ja toore kala lõhn on kõige hullemad. Grillimine pole raske ju iseenesest," leidis Vahur.

Kes teeb rohkem süüa Elisa ja Vahuri peres? Kuidas suvi seni kulgenud on ja kui kaugel esinetud on juba? Millised on paari eesmärgid aasta pärast? Kas Vahur jõuab alati Elisaga kaasas käia? Vaata videost!

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare