Millega tegeleb "Nukukese" lauljanna Tiiu Tulp täna?

 (26)
Millega tegeleb "Nukukese" lauljanna Tiiu Tulp täna?
Foto: kaader videost

Selle pühapäevases "Su nägu kõlab tuttavalt" saates kehastab eelmisel nädala võidukas Koit Toome sel korral "7 vapra" saates 1995. aastal kuulsuse tiibadesse saanud Tiiu Tulpi. Publik uuris veidi, millega tegeleb Tiiu täna.

Uurimisel tuleb välja, et Tiiu Tulp kannab pärast abiellumist nime Tiiu Kanter, kuid nagu selgub, siis oma neiupõlvenimega sobivalt tegutseb naine lilleäris.

Tiiu Kanter on mitmes pealinna kaupluses lillelette omava lillefirma juhatuse liige ning firma tegeleb lisaks lillemüügile ka seemnete ja istikute ning väetise jaemüügiga spetsialiseeritud kauplustele.

1995. aastal andis Tiiu pärast "Kaks takti ette" võitu välja ka plaadi "Magusad huuled", ent seda ei saatnud loodetud edu ning naine kadus lavadelt ärimaailma.

2009. aastal üllatas Tiiu enam kui 10 aastat kestnud avalikkuse pausi järel vaatajaid ka episoodilise rolliga sarjas "Kelgukoerad". "Tiiu leidis, et elus peab nalja saama ja kes seda ikka teeb, kui mitte ise," rääkis sarja produtsent Toomas Kirss Publikule siis.

Vaata Tiiu kõige legendaarsemaks saanud esinemist ja oota huviga, kuidas Koit Toomel sama lugu ja Tíiu look välja kukub!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare