PUBLIKU TAGASIVAADE vol.3: Rahuldame uudishimu! Millega tegelevad 2009. aasta staarisaate osalised?

 (11)
PUBLIKU TAGASIVAADE vol.3: Rahuldame uudishimu! Millega tegelevad 2009. aasta staarisaate osalised?
Foto: Andres Putting

TV3 ja produktsioonifirma Ruut on kodumaist muusikamaastikku rikastanud nüüdseks viie superstaaride "komplektiga", kellest tublimad on tõusnud Eesti muusikataevasse ning jäänud sinna sitkelt pidama. Varasema kahe hooaja laululinnukesed on nüüdseks üle vaadatud (loe artikleid SIIT ja SIIT) ja Publik võtab ette 2009.aasta, mis oli iseäranis talendirohke. Getter Jaani, Marten Kuningas ja Ott Lepland tutvustamist ei vaja, aga kõnealuse hooaja puhul on märkimisväärne see, et ka enamus ülejäänud tegelastest on meediaveergudel tihedad külalised.

Jaanus Saago elu keerles juba enne staarisaadet ümber muusika, kuid nüüd on asi võtnud suisa hullumeelseid pöördeid. Samas tunnistab ta Publikule, et kuigi ajast, mil ta staarisaates käis, on möödas terve igavik, tundub ikka, nagu oleks kõik juhtunud eile, seetõttu jälgib ta ka tänavust hooaega huviga.

“Aga ainult poole silmaga, sest mu graafik on väga tihe. Töötan nimelt Kuku Raadios ja teen seal muusikasaadet Metsik Lääs, kus kõlab americano, lõunaosariikide rokk, vahel ka rokenrolli ja bluusi või kantrit. Eelistan tegelikult kasutada võõrkeelseid nimetusi nagu Southern Rock, Rocknroll, Blues ja Alt Country, sest eesti keeles kõlavad tõlgitud nimetused robustselt väljendudes nagu üleeilne maksapasteedi sai,” muigab ta.

Lisaks raadiotööle mängib Jaanus ka kahes bändis, millest üks on Eesti laulul kõrgeid laineid löönud John 4, mida ta teeb oma samuti staarisaates kuulsust kogunud pruudi Triin Niitojaga. “Hetkel lihvime Triinuga uut lugu ja teeme ka videot. Võin öelda, et tuleb selline kiirem lugu. Teine bänd Driven on räppi, rokki ja metalit villiv koosseis, millega samuti teeme parajasti uuele loole videot.” Kiire elu!

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare