Rõõmustagem! Armin van Buuren annab Õllesummeril 2-tunnise kontserdi!

 (5)
Kontsert algab juba 22.30!
Armin van Buuren
Armin van BuurenFoto: Kuvatõmmis

Sel neljapäeval, 5. juulil tõmbab Õllesummer Festivalil peo käima viiekordne maailma parim DJ – Armin van Buuren. Festivali 25. juubeli puhul tavapärasest pikemalt toimuv kontsert algab kell 22:30.

“Armin van Buuren on kahtlemata väga oodatud artist meie festivalil, mistõttu on meil ülimalt hea meel, et ta otsustas Õllesummeri sünnipäeval teha tavapärasest pikema kontserdi,” rõõmustab festivali turundusjuhi

Tarmo Tuvikese sõnul ka terve Õllesummeri korraldustiim. “Buureni kontsert on nii-öelda sünnipäeva-kontsert, kus on oodata juubelile kohast mürtsu ja pauku. Tema lavashow saab olema hullumeelne – seda kinnitab nii meile saadetud tehniline raider kui ka varasemate etteastete kogemus,” hoiab Tuvike pinget üleval.

Grammy nominatsiooniga DJ veab iganädalast raadiosaadet A State of Trance, mida kuulab üle 37 miljoni kõrvapaari enam kui 84 riigist. Suurest edust kannustatult on saade kasvanud ülemaailmseks üritustesarjaks. Armin van Buuren

on välja andnud kuus täispikka albumit, millest viis on ilmunud tema kaasomandis oleva plaadileibeli Armada Music alt.

Lisaks Armin van Buurenile esinevad Õllesummer Festivalil headlineritena ka Šoti indie-rock bänd Franz Ferdinand ja briti popduo Pet Shop Boys.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare