Tartu uue sündmuskeskuse avakontserdi annab nublu

 (3)
7. detsember nublu live Tartus
Tartu uue sündmuskeskuse avakontserdi annab nublu
Kammivabrik

7. detsembril toimub Tartu uues sündmuskeskuse Kammivabrik esimene avalik üritus. Oma selle aasta viimase live kontserdi teeb nublu Tartus. Tule ja kuula aasta mõjukamat noort oma kõrvaga! Osta pilet SIIT.

Tartus hakati kamme valmistama 1918. aastal. 14 aastat hiljem hakkas tolleaegne ettevõtja Max Reich tootmist koondama Kammivabriku sündmuskeskuse praegusesse asukohta Teguri tänavale ning sellest ajast peale on tehas pidevalt suurenenud.

Lisaks kammidele toodeti tehases sulepäid, hambaharju, prilliraame, suitsupitse, juukseklambreid, lauatennisepalle, seebikarpe ja -aluseid, hambaharjatoose, mänguasju (nt kõristeid), erinevaid tarbeesemeid (ämbrid, rehad), motokiivreid, kilet ja kilekotte.

Sellest sügisest tegutseb sama koha peal Kammivabriku sündmuskeskus, mis koosneb suurest tehasehoonest ja väiksemast klubihoonest. Mõlemad majad asuvad Teguri tänaval ning neid on võimalik välja rentida väga erinevateks sündmusteks.

Tehasehoones on kolm tasandit ja 1900 m² pinda. Maja mahutab kokku ligikaudu 2000 inimest. Ruumides on tehasele omane interjöör ning kõrged laed. Peasaali kõrval on veel mitu erinevat lisaruumi, mida on võimalik kasutada ürituse abiruumidena.

Kammivabriku tehasehoone avati tänavu septembris, kuid esimene avalik üritus leiab aset 7.detsembril, kui esineb nublu.

Tule ja kuula aasta mõjukamat noort oma kõrvaga! Osta pilet SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare