TMW Muusikateisipäev! Lae tasuta viis festivaliartisti pala alla!

 (1)
Eesti Laul 2013 poolfinalistid
Eesti Laul 2013 poolfinalistidFoto: Martin Dremljuga

TMW Muusikateisipäeva raames on kuni festivalini igal nädalal võimalik tasuta alla laadida 5 muusikapala festivali artistidelt. Igal teisipäeval asenduvad allalaaditavad lood uutega ning agaraimal muusikasõpradel on festivali alguseks võimalik omandada tervelt 30 rada värsket, põnevat ja eripalgelist muusikat.

TMW 2014 Muusikateisipäeva neljas kogumik on nädala jooksul alla laaditav siit http://download.tallinnmusicweek.ee/tuesday/ ja TMW Soundcloudi lehelt https://soundcloud.com/tallinnmusicweek/sets/tmw-2014-music-tuesday-week-5 , kus saab kõiki lugusid ka striimides kuulata.

Selle nädala minikogumikus on esindatud esindatud parmupilli- ja analoogsüntide entusiast Meisterjaan, gruuvimeister Avoid Dave, improjazzi säravaim täht Maria Faust, kolme erineva kõlaesteetikaga triot ühendav moderne kammeransambel Connected Trios ning Leedu ambient-elektroonik King Sleep.

Selle nädala viisik on alla laaditav kuni teisipäeva, 25. märtsini, mil see asendub juba uue ning sarja viimase viiest loost koosneva valimikuga. Varasemaid kogumikke saab kuulata Soundcloudi vahendusel samale lingile klikates.

Music Tuesday vol. 5:

Jaan Tätte Juunior – Headaega aeg
King Sleep – Distance
Avoid Dave – No Place Like Home
Connected Trios – Linnulaat
Maria Faust – Superhero Trauma Center

Laadi kogumik alla http://download.tallinnmusicweek.ee/tuesday

Muusikateisipäevade 5-looliste minikogumike koostajaiks on Raadio 2 Eesti muusikat tutvustava saate ning samanimeline plaadifirma Eesti Pops vedajad Janek Murd ja Erkki Tero.