Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Tõenäoliselt puutute täna kokku sündmustega, millest pole võimalik lihtsalt mõistusega aru saada. Te peaksite rohkem usaldama oma intuitsiooni!
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Otsite originaalseid ja ebatavalisi suhteid ning inimesi. Võimalikud probleemid lähedastega, kellele teie ekstravagantsus uus ning ootamatu on.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tänased planeediseisud muudavad teid tundeliseks ning kirglikuks. Võite ootamatult armuda, kuid see tunne võib sama ootamatult ka ära kaduda.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Kaldute pessimismi ja tunnete ennast ebamugavalt olukorras, kus peate ennast teistele mingil moel tõestama. Püüdke olla enesekindlam ja rahulikum.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Võite täna kokku puutuda inimesega, kes väliselt jätavad endast kõrgi ja külma mulje, kuid samas sisimas lihtsalt kardavad haiget saada.
Neitsi 23. august - 22. september
Võimalik, et avastate endas täna loomingulisi andeid ja hakkate järsku kunstivallas kätt proovima. Unustage oma hirm ja elage elu täiel rinnal!
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Puutute täna väga tõenäoliselt kokku isikutega, kellega teil minevikus midagi lahendamata jäi. Võtke vastu, mis elu teile toob ja leiategi lahenduse.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tunnete soovi uuendada oma riietust või osta koju mõni uus mööbliese. Kuid olge tähelepanelik ja kontrollige kindlasti oma ostude kvaliteeti.
Ambur 23. november - 21. detsember
Teile hakkab nüüd tunduma, et olete palju vaeva näinud, kuid pole saanud väärilist tasu. Ärge hakake selles teisi inimesi süüdistama, leidke sisemine tasakaal.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Väga tõenäoliselt satute täna ebameeldivasse olukorda, mis seotud maksmata võlaga või täitmata jäänud lubadustega. Nüüd on viimane aeg ennast kokku võtta.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Olete täna tavalisest kohusetundlikum ning kipute liiga palju muretsema. Püüdke mitte võtta liiga palju asju teha, tegelege vaid esmatähtsaga.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Olete algatusvõimeline ja kannatlik oma plaanide realiseerimisel. Saavutate edu vaid juhul, kui suudate olla ettenägelik. Hea päev töötamiseks.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: