Kroonika horoskoop 7.–13.12:
Lõvi nakatab hea tujuga, tundmata piire, Kaljukits võib aga jõuluks veel tanu alla saada!
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Võimalik, et saate täna ootamatult laiema üldsuse tähelepanu osaliseks. Püüdke olla enesekindel ning usaldage oma oskusi. Hea päev teadmiste omandamiseks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võimalik, et teid hakkab täna kummitama mõni minevikus tehtud apsakas. Kuid parim, mida hetkel teha saate, on see, et püüate edaspidi targem olla.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Teil on huvitavad ja paljutõotavad ideed, kuid sellegipoolest oleks parem hoida madalat profiili. Püüdke vähem rääkida ning rohkem tegutseda!
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Pöörake täna suuremat tähelepanu oma kohustustele ja antud lubadustele. Suhtuge austusega ka neisse, kellega teil erilist suhet pole. Hea aeg töö tegemiseks.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Valitsevad kirglikud meeleolud. Tõenäoliselt kohtate isikut, kes teile esmapilgul suurt huvi pakub, kuid hiljem taipate, et teil pole midagi ühist.
Neitsi 23. august - 22. september
Võite täna mõne tühise hooletusveaga rikkuda suhteid teie jaoks olulise isikuga. Laske esimestel emotsioonidel rahuneda ning alles siis püüdke midagi parandada.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Võimalik on ametikoha muutmine või vanematest, sõpradest ja tuttavatest eemaldumine. See ei ole parim aeg reisimiseks ja välismaalastega suhtlemiseks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Panete täna erilist rõhku oma välimusele. Püüate äratada teistes huvi ja olla imetlusobjektiks. Liigse edevusega aga meelitate ligi ka ebameeldivaid isikuid.
Ambur 23. november - 21. detsember
Tunnete ennast täna ametialastes suhetes vabamana ja enesekindlamalt, kui tavaliselt. Kasutage tänaseid positiivseid planeedimõjusid maksimaalselt!
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Praegu tuleks teil kindlasti vältida kahtlastesse asjadesse sattumist. Täna antud laen ei pruugi teieni tagasi jõuda. Olge ettevaatlik võõraste inimestega.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Teie jaoks on tänane päev äärmiselt harmooniliste ja meeldivate meeleoludega. Kuid samas kipute laisklema ja nii võite head võimalused mööda lasta.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Tunnete täna rahulolematust ning soovi oma elu paremaks muuta. Võite eneselegi ootamatult hakata lõhkuma ebavajalikke suhteid. Varguste oht.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: