Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Olete täna kangekaelne ning kamandav. Lähete närvi, kui teised teile alluda ei taha. Püüdke säästa nii ennast, kui teisi ja olge parem omaette.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võimalik, et satute täna olukorda, kus peate kasutama nö. varuvarianti. Juhul, kui see teil muidugi olemas on. Püüdke täna hoolikalt kontrollida oma emotsioone.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Nüüd on hea päev arusaamatuste lahendamiseks. Teie peenetundelisus võib nii mõnelegi skeptikule silmad ette teha. Võidate kergesti poolehoidjaid.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Olete täna tavalisest distsiplineeritum. Hea päev oma eluviisi parandamiseks, dieedi alustamiseks ja halbadest harjumustest loobumiseks.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Olete täna aktivne ja uudishimulik. Hea aeg ekperimenteerimiseks, huvitavate kohtade külastamiseks ja reisimiseks. Samuti soodne võõrkeelte õppimiseks.
Neitsi 23. august - 22. september
Peaksite täna olema eriti tähelepanelik selle suhtes, mida ütlete ja teete. Teie möödalaskmised võivad mängida suuremat rolli, kui ise arvatagi oskate.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Juhul, kui olete kõrvale pannud raha, siis täna on hea päev selle investeerimiseks. Olete praktiline ja piisavalt mõistlik, et teha tähtsaid otsuseid.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Võite sattuda täna kummalistesse olukordadesse, kus vajate tavalisest suuremat spontaansust. Toetuge oma kogemustele ja püüdke säilitada enesekindlus.
Ambur 23. november - 21. detsember
Täna on teie tööasjadega seotud suhted veidi pingelisevõitu. Püüdke praegu unustada oma ambitsioonid, nii säästate ennast ja teisi. Hea aeg puhkamiseks.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Otsite avatud suhtlemist. Vajadus rääkida südamelt kõik ära. Peaksite leidma selleks kindlasti võimaluse, nii saate rahulikult edasi elada.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Kaldute oma mõistuse potentsiaale kasutama kaaslaste mõjutamiseks ning ebamugavate teemade lagedale toomiseks. Te ei ehmu tagasi ekstreemsete suhete ees.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Olete täna pealiskaudne ning kergeusklik. Aset võivad leida mitte eriti tõsised armusuhted, mida hiljem kahetsete. Püüdke enne tegutsemist ikka mõelda ka!
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: