Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Hea päev tuleviku plaanide tegemiseks isiklikul tasandil. Suudate hoida selget mõistust ja hinnata ennast õigesti. Soodne aeg tervise kontrollimiseks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Kui teete täna meeskonnatööd, võite saavutada ootamatu edu. Hea päev läbirääkimisteks ning lepingute sõlmimiseks. Olete avatud ja heas meeleolus.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Vältige täna liigseid sõnavõtte ja eneseupitamist. Teile endale on kasulikum, kui hoiaksite madalamat profiili ning kuulate endast targemaid.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Täna on romantiliste mõjudega päev. Võimalik, et satute oluorda, kus saate väljendada oma salajasi tundeid inimesele, keda juba mõnda aega imetlenud olete.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Olete suuteline korrigeerima minevikus tehtud eksimusi, tulles välja kõikidest ummikseisudest. Päev on ebasoodne reisimiseks ja muudatusteks.
Neitsi 23. august - 22. september
Tunnete täna tugevat tõmmet kõige varjatud, salajase ja müstilise poole. Muutute ehk liigagi paranoiliseks ning otsite kõikjalt vandenõud.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Otsite eksootikat, kuid peaksite kõige uue ja võõraga ettevaatlik olema. Hoiduge liialdustest ja fanatismist. Jääge selleks, kes te olete!
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tänane päev võib tuua teile kokkupuuteid inimesega, kes ei ole enda vastu eriti aus, kuid mille teie siiski läbi näete. Olge valmis tööalasteks muudatusteks.
Ambur 23. november - 21. detsember
Töökohal säilib rahu ja heaolu, tekib võimalus rakendada oma teoreetilisi teadmisi praktiliselt. Soodne päev praktiliste kogemuste omandamiseks.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Olete täna tavalisest emotsionaalsem ja kunstilembelisem. Püüate kõikjal luua ilu ja harmooniat. Püüdke liigselt mitte ärrituda, tegelege enese harimisega.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Olete ülemeelikus meeleolus. Igasugune töö tegemine ja argipäevaste kohustuste tegemine on nüüd raskendatud. Te ei suuda täna midagi tõsiselt võtta.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Täna on suurenenud teie empaatiavõime ning arvestate teiste inimestega rohkem, kui iseendaga. Samas võiksite siiski ka enda peale mõelda!
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: