Kroonika horoskoop 14.-20.12:
Neitsit ootavad üllatused, Kaljukitse kohtumine, mis tunded segi paiskab
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Võimalik, et tunnete tavalisest suuremat vajadust materiaalse heaolu järele, kuid teie enese arendamise huvides peaksite püüdma olla askeetlikum.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võimalik kokkupuude kompleksivabade ja siiraste inimestega. Püüdke neilt eeskuju võtta ja hakake ennast rohkem väärtustama. Hea aeg seltskonnaeluks.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna võivad avalduda teie varjuküljed ning omadused, millest te parema meelega vabaneksite. Samas suudate olla tähelepanelik oma sisemiste puuduste suhtes.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Teie meeleolu on suhteliselt muutlik. Soovid ja ideed vahelduvad nii kiiresti, et te ei saa enam ise ka aru, mida tahate. Vältige pealiskaudseid lubadusi.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Täna avalduvad eelkõige teie diplomaadiomadused. Samas kipute jääma silmakirjalikuks, mistõttu tõsistest ja arendavatest suhetest ei tule midagi välja.
Neitsi 23. august - 22. september
Täna on hea aeg meelelahutusteks, kuid töö tegemine ei taha üldse sujuda. Olete veidi bravuurses ja liialdavas meeleolus. Vältige kergemeelseid suhteid.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Emotsionaalne impulsiivsus ühineb keskendumisevõimega ning suunate kogu energia konkreetsele valdkonnale. Teate, mida soovida ja mis on teile kasulik.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tunnete tavalisest suuremat soovi seksuaalenergiat välja elada. Kui teil selleks võimalust ei avane, võite muutuda emotsionaalselt ebastabiilseks.
Ambur 23. november - 21. detsember
Võib tekkida vajadus eemalduda kodukoldest ja perekonnast, kuid loobuda tuleks elukoha muutmisest ja lõplikust suhete katkestamisest tuttavatega.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Pöörake täna suuremat tähelepanu sellele, mida kaaslased teile räägivad või soovitavad. Ärge alahinnake oma partneri mõtteid ja tõekspidamisi!
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Kipute olema täna liialt kannatamatu. Teil on nii palju ideid, et te ei suuda seda kõike teistega jagada ning see teeb teid veidi närviliseks.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Ärge püüdke elult ja suhetelt saada rohkem kui teile väljateenitult kuulub. Kui suudate hoida õiget suhtumist, võite saavutada väga häid tulemusi.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: