Kroonika horoskoop 18.-24.01:
Sõnn kipub üle mõtlema, Vähk võiks keskenduda partnerile
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Täna valitseb oht valesid ekslikult tõe pähe võtta ja lasta ennast ära kasutada. Olge tähelepanelikum ja ärge laske ennast võõrastel inimestel mõjutada.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Teid hakkavad nüüd köitma salateadused, psühholoogia ja filosoofia. Tänu suurenenud intuitsioonile tajute oma kaaslase meeleolu ka ilma sõnadeta.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Võite sattuda kummalistesse olukordadesse. Ettevaatust vaimsete praktikate, ravimite ja mõnuainetega. Vältige enesepetmist ja müstifikatsiooni.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Informatsioonirohke päev. Võimalik, et saate ootamatult teada midagi väga rõõmustavat ning inspireerivat. Hea päev muudatuste tegemiseks.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Püüdke täna oma energiat säästa vaid kõige olulisemate asjade jaoks. Vältige lisakohustuste võtmist, püüdke tegeleda eelkõige pooleliolevaga.
Neitsi 23. august - 22. september
Võimalik, et satute täna olukorda, kus teid peetakse autoriteediks isegi siis, kui te seda ise ei soovi. Püüdke olla eeskujuks eelkõige oma elustiiliga.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Teie enesetunne on täna üsna kesine. Füüsilises mõttes võite ju heas vormis olla, kuid sisemiselt tunnete rahutust. Püüdke leida oma energiale väljund.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tänane päev võib teile tuua intriige armuasjades. Kipute ootamatult iga tühise asja peale armukadedaks muutuma. Ärge laske oma emotsioonidel üle pea kasvada!
Ambur 23. november - 21. detsember
Naudite nüüd eelkõige seda, kui saate unustada oma positsiooni ja kohustused. Hea päev külastada ilusalongi ja massööri või teha joogavõimlemist.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Tänased planeediseisud muudavad teid vastuvõtlikumaks kõikvõimalike psühholoogiliste ja esoteeriliste teaduste suhtes. Võte avastada endas võimeid.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Tänased planeediseisud aktiviseerivad teie loomuse varjukülgi ning aitavad teil paremini mõista asju, mis varem olid teie jaoks täiesti varjatud.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Otsite täna ebatavalisi suhteid, ekstreemsust ja müstikat, et oma elu värvilisemaks muuta. Püüdke leida rahu looduse võimsuse tunnetamisest.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: