Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Teid ei huvita võim, vaid püstitatud eesmärk, milleks on mõista oma potentsiaale. Teid haarab kirg võidelda ning naudite ootamatuid seiklusi.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Tänane päev ootab teilt tõsiseid otsuseid. Võimalik, et olete sunnitud tegema tüütut paberitööd. Võib tekkida hirm näida rumalana.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Võimalik, et olete täna oma kaaslaste suhtes vastutulelikum, kui tavaliselt. Kuid vaadake ette, et teid ära ei kasutataks. Jääge endale kindlaks.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Kipute täna olema kramplik. Juhul, kui püüategi olla seltskondlikum, kukub see ikkagi ebaloomulikult ja pingutatult välja. Parem jääge tahaplaanile.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Olete aktiivne tegudeinimene. Võimalik, et saavutate täna laiemas plaanis populaarsuse ja heakskiidu. Kuid hoiduge muutumast uhkeks, hinnake abilisi.
Neitsi 23. august - 22. september
Välised tegurid mõjutavad nüüd teie meeleolu rohkem, kui tavaliselt. Vältige rahvarohkeid kohti, oht jääda taskuvaraste ohvriks. Tehke kodus midagi!
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Tunnete täna soovi rääkida südamelt ära kõik, mis teid vähegi vaevab. Samas peaksite hoolikalt vaatama, kellele rääkida. Hea aeg külaliste vastuvõtmiseks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Kirglike ja seksuaalsete mõjudega päev. Võimalikud kergemeelsed suhted. Püüate leida oma piire ja ületada valuläve. Huvi müstika ja salapära vastu.
Ambur 23. november - 21. detsember
Võite avastada endas täna täiesti uusi ja tundmatuid omadusi, mis seni olid varjatud. Püüdke ennast mitte üle hindama hakata ja tunnetage olukorda.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Nüüd on aeg, mil saate särada ja olla oma loomuliku intelligentsiga teistele eeskujuks. Naudite tähelepanu rohkem, kui muidu ning suudate head muljet jätta.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Teil võivad täna tekkida raskused keskendumisega, olete unistav ja oma mõtetesse süvenenud. Mõni oluline toimetus võib ununeda. Ettevaatust liikluses.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Hakkate ennast tühiste asjade pärast süüdistama. Püüdke leida enesekindlust ja tegelege asjadega, mis teil tavaliselt alati hästi on õnnestunud.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: