Kroonika horoskoop 14.-20.12:
Neitsit ootavad üllatused, Kaljukitse kohtumine, mis tunded segi paiskab
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Püüate end täna tasakaalus hoida. Harmoonilised suhted on teie jaoks eriti olulised. Suudate paremini, kui tavaliselt oma armastuslikke tundeid välja näidata.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Satute täna olukorda, mis paneb teid enesega tööd tegema. Teie maskid rebitakse halastamatult maha nii, et ei jää võimalustki näida kellegi teisena.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Hea päev probleemide lahendamiseks ja reputatsiooni parandamiseks. Kui olete piisavalt aktiivne ja taktitundeline, suudate parandada keerukaid suhteid.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Võimalik, et alahindate täna mõnda inimest, kellest mingil hetkel võib teile päris tugev konkurent tekkida. Püüdke hoida end sündmustega kursis!
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tervis on teil täna üsna heas korras ning seetõttu ka meeleolu normaalne. Olete valmis katsumusteks ning võimalik, et saate huvitavaid kogemusi.
Neitsi 23. august - 22. september
Teie rahaline olukord paraneb tänu mõnele vanale tuttavale. Tunnete ennas tänuvõlglasena ning püüate iga hinna eest omalt poolt midagi vastu pakkuda.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Täna võib teil tekkida soov astuda välja oma igapäevasest elurütmist ning teha midagi ebatavalist. Olete valmis kõigeks uueks ning huvitavaks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna on tõenäoliselt see päev, mil seni ebaselgeks jäänud asjad saavad lahenduse. Suudate olukorda hinnata realistlikumalt ja kainemalt, kui tavaliselt.
Ambur 23. november - 21. detsember
Kaldute täna enda ja teiste vahele barjääri ehitama. Võimalik, et lasete enda tujul langeda väikseimagi kriitika puhul, kuid püüdke siiski arukaks jääda.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Hea aeg koduga seotud tegevusteks. Püüdke luua omale mõnus õhkkond, nii saate paremini välja puhata. Kodu peab olema turvaline ja hubane paik.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Nüüd on meeldivate mõjudega aeg. Märkate meeldivaks üllatuseks, et teiega arvestatakse rohkem, kui lootsite. Meeldiva koostöö ja arengu aeg.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalikud mured lähedastega. Teie pere ootab teilt tähelepanu ning toetust. Arvestage, et teie lähedaste heaolust sõltub ka teie enda heaolu.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: