Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Tunnete soovi muuta oma välimust ja leida mõttekaaslaseid. Võimalik, et tutvusring uueneb. Suurepärane aeg kogemuste vahetamiseks ning õppimiseks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Kergete ja meeldivate meeleoludega päev. Tänased suhted inimestega toovad teie ellu armastust ja heatahtlikkust. Hea aeg kodu kaunistamiseks.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Püüate täna olla kohusetundlik ning tõenäoliselt suudate edukalt likvideerida mõne võla või poolelioleva töö. Vältige uute kohustuste võtmist.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Teil on oht sattuda illusiooni mõju alla ning sellega seoses teha rumalaid otsuseid. Vältige finantstehinguid ja uute ettevõtmiste alustamist.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Kipute täna kõikvõimalikke ebameeldivusi liiga südamesse võtma ja probleeme ületähtsustama. Vältige suhteid, kus teid püütakse üle trumbata.
Neitsi 23. august - 22. september
Võimalik kokkupuude juriidiliste probleemidega. Samuti võib täna hakata teie elus tavalisest tähtsamat rolli mängima mõni vanem meesterahvas või isa.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Teie mõtted on seotud mateeriaga, kerkivad üles mitmed majanduslikud probleemid ning vajadus teha praktilisi sisseoste. Hea aeg asjade lõpetamiseks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Püüate endast täna igati asjatundlikut ja kompetentset muljet jätta, kuid ärge siiski ennast ka ülehinnake. Olge see, kes te olete, muidu võite häbisse jääda.
Ambur 23. november - 21. detsember
Täna suureneb teie vajadus kellegi läheduse ja armastuse järele. Kui peate mingil põhjusel üksi olema, siis kipute kurvameelseks ja emotsionaalseks muutuma.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Võimalik, et tunnete soovi riskida, et leida üles oma piirid. Vältida tuleks aga äärmuslike võtete kasutamist, sest valitseb traumade oht.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Võtke ennast kokku ning ilmutage julgelt oma tõelist palet ja võimeid. Täna on päev, mil teid võetakse tõsiselt ja suhtutakse huviga teie ideedesse.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Olete täna heas vormis ja valmis suhtlema erinevate isikutega. Võimalik, et leiate ootamatult huvitava võimaluse oma silmaringi laiendamiseks.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: