Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Täna valitsevad revolutsioonilised meeleolud. Olete enesekindel ning seetõttu ei häbene ka selliseid arvamusi välja öelda, mis üldiste arusaamadega erinevad.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Tänased sündmused võivad areneda selliselt, et olete sunnitud taganema nendest põhimõtetest, millest siiani nii kõvasti kinni hoidsite. Loobuge ebavajalikust!
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tänased meeleolud sunnivad teid vaatama iseenda sügavustesse ning tegelema nende probleemidega, mida siiani olete püüdnud enese jaoks maha vaikida.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Võimalik luksusreis või harmooniline ja romantiline suhe välismaalasega. Materiaalse olukorra paranemine tänu jõukale sõbrale. Uued võimalused.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Püüdke vältida liigset kiindumist end ümbritsevasse ellu, ühel hetkel tuleb teil nagunii kõigest loobuda. Hea päev mediteerimiseks ja palvetamiseks.
Neitsi 23. august - 22. september
Nüüd on hea päev arusaamatuste lahendamiseks. Teie peenetundelisus võib nii mõnelegi skeptikule silmad ette teha. Võidate kergesti poolehoidjaid.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Mõjute täna originaalse ja salapärasena. Aktiviseeruvad seksuaalsed energiad ja samas ka armukadedus. Võimalik on ootamatu rünnak selja tagant.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Ootate täna tavalisest rohkem oma partneri tähelepanu ning poolehoidu. Samas võiksite olla ise just alustajaks. Hea päev perekondlikeks üritusteks.
Ambur 23. november - 21. detsember
Täna on kergete ja rõõmsate meeleoludega päev. Tööasjad laabuvad kergemini, kui arvasite ning suudate elu üle taas rõõmu tunda. Veetke aega perega.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Nüüd valitseb teie elus aktiivne ning jõuline energia. Olete valmis kohe härjal sarvist haarama ning viima ellu kõikvõimalikke ideid. Võite sattuda juhirolli.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Hea aeg loobuda mõnest halvast harjumusest ning alustada tervislikumat eluviisi. Pöörake tähelepanu oma tervisele ja märkidele, mida teie keha annab.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Puutute täna ootamatutel asjaoludel kokku selliste inimestega, kellega teil tavaliselt suhelda ei tule. Võimalik, et teilt palutakse abi.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: