Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Olete täna hea psühholoog. Võimalik, et suudate eneselegi ootamatult lahendada mõne keerulise probleemi ja tungite kerge vaevaga asja tuumani.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Teile läheb täna tavalisest rohkem korda teiste inimeste arvamus. Pöörate suuremat tähelepanu oma välimusele ja riietusele. Hea aeg trenni alustamiseks.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna on hea päev teha oma suhetes korrektuur. Vältige suhteid, mis teilt asjatult energiat röövivad ning keskenduge vastastikuse andmise suhtele.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Suhtute täna oma kaaslastesse tavalisest rangemalt ning nõudlikumalt. Püüdke aga eelkõige omaenda eeskujuga teisi paremuse poole aidata.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Egoistlike mõjudega päev. Olete veendunud oma erilisuses ning solvute, kui teid võrreldakse teistega. Püüdke oma võimuiha kontrollida ja olla inimlikum.
Neitsi 23. august - 22. september
Võite sattuda kummalistesse olukordadesse. Ettevaatust vaimsete praktikate, ravimite ja mõnuainetega. Vältige enesepetmist ja müstifikatsiooni.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Tänane päev võib teie teele tuua inimesi, kes näevad välja karmid ning isegi veidi hirmuäratavad. Kuid ärge laske ennast välistest asjadest häirida.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Olete täna tujukas meeleolus ning teistel inimestel on teile väga raske meele järele olla. Tajute maailma palju peenemal tasandil, kui tavaliselt.
Ambur 23. november - 21. detsember
Nüüd on hea aeg tegeleda millegi sellisega, mis nõuab teilt erilist tähelepanu ja peent tunnetust. Suudate eristada olulisi asju ebaolulistest.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Täna on harmooniliste mõjudega päev. Võimalik, et puutute kokku võimalustega, mis parandaksid teie materiaalset olukorda. Vältige ahneks muutumist.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Otsite seiklusi ja võimalust aktiivseks suhtlemiseks. Tõenäoliselt leiate täna võimaluse eneseteostamiseks. Vältige alkoholiga liialdamist.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Tänane päev võib ootamatult tuua teie ellu inimese, kellega väga lähedaseks saate. Sellest võib areneda romantiline ja igati meeldiv suhe.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: