Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Suudate täna tavalisest kergemini tegeleda mitme erineva asjaga samaaegselt. Teie reaktsioon on kiire ning jutt sorav. Soodne päev õppimiseks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Täna aktiviseerub teie mõistus ning mälu. Intellektuaalsed vestlused saavad uue hoo sisse. Hea aeg kutsuda külalisi ja pidada teeõhtut.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna on päev, mil peaksite erilist tähelepanu pöörama oma tervisele. Võtke aega iseenda jaoks ja tegelege unarusse jäänud probleemidega. Puhake!
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Olete täna kergesti ärrituv ning üliemotsionaalne. Võite eneselegi ootamatult oma pahameele täiesti süütu inimese peale välja valada.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Püüdke tänaseid originaalseid ideid ära kasutada oma loomingulisuse avaldumisel. Ärge laske kompleksidel enese üle võimust võtta, usaldage ennast!
Neitsi 23. august - 22. september
Täna suudate tõenäoliselt tegeleda mitme asjaga korraga. Teie töövõime on nüüd tunduvalt suurem, kui tavaliselt. Naudite aktiivset suhtlemist.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Tänu oma rõõmsameelsusele ja optimismile olete täna oodatud inimene seltskonnas. Võimalik, et toote pingelistesse olukordadesse lahenduse.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tunnete soovi uuendada oma riietust või osta koju mõni uus mööbliese. Kuid olge tähelepanelik ja kontrollige kindlasti oma ostude kvaliteeti.
Ambur 23. november - 21. detsember
Teie suhtumine kaaslastesse on täna jahedam ning vaoshoitum, kui tavaliselt. Tänu oma reserveeritusele suudate varjata tegelikke tundeid.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Tänased planeediseisud aitavad teil jõuda selgusele mitmetes segastes küsimustes. Jõuate äratundmiseni, mis on teie jaoks õige ja mis vale.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Täna võib teil tekkida raskusi lõõgastumisega. Püüate olla korralik ja kohusetundlik, kuid peaksite siiski püüdma ka meelelahutuseks aega leida.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Olulisel kohal on pere ja sõbrad. Püüate leida nende toetust, et edaspidi jälle entusiastlikult tegutseda. Väärtustate sooja südamlikku suhtlust.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: