Kroonika horoskoop 18.-24.01:
Sõnn kipub üle mõtlema, Vähk võiks keskenduda partnerile
Vaata siit

Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Algab eneserealiseerimise uus tsükkel. Soodne teha ametialaseid muutusi. Töö annab häid tulemusi, kuid ärge üle pingutage, võtke aega puhkamiseks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Ootate täna rohkem, kui tavaliselt teiste heakskiitu ja tähelepanu. Tegelikult tuleneb see teie sisemistest ebakindlusest ja soovist olla armastatud.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Te pole täna eriti seltskondlik ning tunnete vajadust eemalduda välisest maailmast. Soodne päev tegeleda meditatsiooniga ja mõtiskleda elu üle järele.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Tänasest päevast võib kujuneda teie jaoks üks huvitavamaid ning meeldejäävamaid. Olete nii mõistuselt kui ka füüsiliselt aktiivsem, kui tavaliselt.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Tunnete täna ootamatut huvi oma vanade tuttavate vastu, kellega teil juba ammu ühist kokkupuutepunkti pole. Minevik tõuseb jõuliselt päevakorda.
Neitsi 23. august - 22. september
Täna võite kergesti solvuda ning samal ajal oma põikpäisusega teistel inimestel tõeliselt närvi mustaks ajada. Veetke aega omaette ja lõõgastuge.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Hea aeg ennast vaimselt arendada ja teha eneseanalüüsi, kuna suudate olla enda suhtes objektiivsem, kui tavaliselt ja ego nõudmised on väiksemad.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tuliste ja kirglike meeleoludega päev. Puutute kokku kas poliitiliste probleemidega või siis vastassugupoole esindajaga, kellega võib suhe areneda.
Ambur 23. november - 21. detsember
Püüdke meenutada, et te pole mitte ainult eraldiseisev indiviid, vaid kuulute ka teatud määral inimrühma, kus teil on kohustused ja vastutus.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Juhul, kui olete kõrvale pannud raha, siis täna on hea päev selle investeerimiseks. Olete praktiline ja piisavalt mõistlik, et teha tähtsaid otsuseid.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Pöörake täna suuremat tähelepanu oma lähedastele. Nad võivad just nüüd vajada teie toetust ja mõistmist. Hea aeg vanade arvete klaarimiseks.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Täna on hea päev kõikvõimalike koduste tööde tegemiseks. Teie ilumeel on aktiivsem, kui tavaliselt ning suudate kergesti luua hubast keskkonda.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: