Homne horoskoop Vaata tänast

Jäär 21. märts - 20. aprill
Tänased energiad sunnivad teid enesega tööd tegema. Juhul, kui te ei viitsi vaeva näha võivad tekkida suured raskused suhtlemisel. Liigne egoism.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Täna peaksite rohkem tähelepanu pöörama sellele, mida räägite. Spekulatiivsed mõtted, mis kusagile välja ei vii, on kerged tulema. Vältige liialdamisi.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tunnete täna rahuldust sellest, kui saate kedagi õpetada. Nii tunnete ennast vajaliku, targa ja võimekana. Kuid õpetage eelkõige neid, kes seda ise tahavad.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Teil võib täna tekkida olukord, kus saate ennast täielikult välja elada. Kasutage seda võimalust kindlasti ära, nii säästate oma tervist!
Lõvi 23. juuli - 22. august
Kaldute täna olema kannatamatu ning tülid kaaslastega on peaaegu vältimatud. See võib põhjustada probleeme seedetraktiga. Püüdke võtta asju huumoriga.
Neitsi 23. august - 22. september
Olete täna ettearvamatu ning optimistlik. Püüate ka tõsiseid asju naljaks keerata, mis võib tekitada teistega suhtlemisel väikseid arusaamatusi.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Nüüd võite sattuda ootamatult salajasse armuafääri, mis annab teie elule põnevust juurde, kuid samas seab see teile teatud piirangud ning ohud.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna võib teil rahaasjades vedada, kuid peaksite ennast nii palju jälgima, et te ahneks ei muutuks. Tegelege täna intellektuaalsete asjadega.
Ambur 23. november - 21. detsember
Suudate täna kerge vaevaga inimesi enda heaks tööle panna. Võimalik, et kohtute mõne vana tuttavaga, kes pakub vabatahtlikult oma teeneid.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Praegu on teil pingeliste energiatega aeg. Kuid ärge ehmuge, pingelistes olukordades on hea võimalus ennast arendada ja jõuda tõele lähemale.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Olete täna liiga tundlik ja häiritud asjaoludest, mis teid otseselt ei puudutagi. Laske julgesti lahti sellest, mis teile tegelikult vajalik pole!
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Tänane päev toob teie teele inimesi, kes on ettearvamatud ja originaalsed. Tõmbate ligi sündmusi, mis löövad segi harjumuspärase igava elu.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: