Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Täna on hea päev elamispinna ja kinnisvaraga seotud küsimuste lahendamiseks. Rahaasjad peaksid laabuma ootuspäraselt ja ehk pareminigi veel.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võimalik, et hakkate kahtlema oma elutee valiku õigsuses. Segadused suhetes, põhjendamatu solvumine ja ebaõige olukorra hindamine. Võtke aeg maha!
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Kipute oma tegemisi viimasele minutile jätma ja see võib põhjustada mõttetuid lisakulutusi. Katsuge olle tähelepanelikum ja jälgige ennast teadlikult!
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Täna tuleb teil mingil moel tegemist teha lastega. Tõmbate ligi sündmuseid, mis võivad pealtnäha rasked olla, kuid siiski väga arendavad.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Hea aeg dieedi alustamiseks ja alternatiivse meditsiini viljelemiseks. Tänased seisud soosivad uue elulaadi alustamist ja uute hobide poole pöördumist.
Neitsi 23. august - 22. september
Tunnete end ilma hubase kodu ja perekonnata õnnetu ning hüljatuna. Soodne aeg teha koduseid töid ja tegeleda millegi ilusa ning loomingulisega.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Tänased planeediseisud soosivad tegutsemist grupis. Jagage julgelt oma ideid, koos kaaslastega saate neid paremini ellu viia. Hea aeg suhtlemiseks lastega.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Võimalik, et täna annab teie keha endast märku. Esile kerkivad eelkõige need probleemid või haigused, millele te pole varem tähelepanu pööranud.
Ambur 23. november - 21. detsember
Olge ettevaatlik terariistade ja mehhaaniliste seadmetega. Võivad esineda peavalud või traumad. Püüdke mitte kiirustada, ägestuda ja ennast üle koormata.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Laske oma kammitsetud mõistus vabaks ja tehke midagi sellist, mis teile tõeliselt meeldib. Täna on ideaalne päev selleks, et tegeleda meelelahutustega.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Olete köidetud millestki kättesaamatust, segasest ning kaugest. Te ei suuda leppida argielu armusuhetega. Võimalik, et peate kelleski täna pettuma.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Nüüd on katsumusterohke aeg. Olge valmis rahaasjadega seotud probleemideks. Samas on hea päev tegeleda enese harimise või täiendamisega. Soodne reisimiseks.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: