Allahindlust ei tehta: Austraalia saadab Eurovisionile ühe oma edukaima popstaariJessica Mauboy tegi 2014. aastal Taanis toimunud Eurovisioni lauluvõistluse teises poolfinaalis külalisetteaste. Nüüd saadab Austraalia kauni lauljatari aga ennast järgmisele võistlusele esindama.

SBS kinnitas, et Jessica Mauboy valiti Austraaliat esindama 2018. aasta maikuus Lissabonis toimuval Eurovisionil. Tema võistluslugu hetkel veel ei avalikustatud. “Laulan Austraalia eest endal südame rinnust. On uhke esindada ametlikult oma riiki ja ma olen ka veidi närvis — peamiselt küll oma kleidi pärast,” sõnas Jessica.

28-aastane Jessica Mauboy on äärmiselt edukas R&B- ja poplauljatar, kes sai aastal 2006 tuule tiibadesse saatest “Austraalia otsib superstaari”. Jessica pälvis saates küll teise koha, ent ta on hilisemalt välja andnud kolm täispikka albumit ja terve hunniku hittsingleid.

Jessica jaoks saab olema see teine Eurovision. 2014. aastal osales ta Kopenhaagenis toimunud lauluvõistluse poolfinaali vaheajasõus, kus esitas lugu nimega “Sea of Flags”. Just toona võeti Austraalia avasüli vastu Eurovisionile ja alates järgnevast aastast hakkas riik igal aastal ka võistlusest osa võtma.

💙💙💙 Tap Tap ☝🏾

A post shared by jessica mauboy (@jessicamauboy1) on

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare