Anu Saagimi meelest võiks Elina Nechayeva kleidi projektsioon olla eestipärasem: seal võiks kapata sead, hundid, põdrad ja kitsed

 (43)
Anu Saagimi meelest võiks Elina Nechayeva kleidi projektsioon olla eestipärasem: seal võiks kapata sead, hundid, põdrad ja kitsed
Anu SaagimDelfi

Ajakirjanik ja seltskonnategelane Anu Saagim Saagim leiab, et kuigi Elina Nechayeva seelikuefekti on mitmeid kordi varem kasutatud, on see siiski ainuõige valik Eurovisionile.

"Ma olen mõelnud selle peale ja kuigi me ju teame, et Jennifer Lopez on samasugust seelikut kandnud mingis shows ja Polina Gagarina, vene esindaja Eurovisionil ja nii edasi, siis tegelikult see kõik on ebaoluline," ütles Saagim Raadio 2 saates "Vabakava", vahendab Menu.

Saagim ütles, et kleit on küll pikavõitu ja selles on end raske liigutada, aga televiisori vahendusel võib see efektne välja näha. "Me vaatame televiisorist seda, ma ei kujuta ette, kuidas seda värvide ja muinasjutulist mänglust seeliku peal kohapeal näeb, aga elektrooniline projektsioon telekast vaadata võiks natuke eestipärane olla, seal võiks kapata sead, hundid, põdrad ja kitsed," avaldas ta arvamust.

Eesti delegatsioonil on plaan jätta sõu samaks, kuid teatavasti on Eurovisionil kõik kordades kallima ja Elina Nechayeva kleidi projektsioon võib Portugalis väga kalliks maksma minna. Anu Saagim tegi ettepaneku korraldada üle-eestilise korjandus: "Isegi kui me paneksime igaüks 50 sentigi, oleks olukord lahendatud."

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare