Koit Toome Eurovisioni hääletustulemustest: lõppkokkuvõttes teeme me ikkagi sellise laulu, mis endale meeldib

 (14)

Möödunud neljapäeva õhtul leidis aset järjekorras 62. Eurovisioni teine poolfinaal, millest võttis osa 18 artisti. Eestit looga "Verona" esindanud Koit Toome & Laura paraku finaali ei pääsenud ning pärast finaali toimumist Eurovisioni ametlikul kodulehel avaldatud tulemusest selgus, et duo saavutas 2. poolfinaalis 14. koha.

Eestit esindanud Koit Toome & Laura lugu “Verona” teenis 2. poolfinaalis 85 punkti — rahva seas jäid eestlased 6. ja žürii arvestuses aga 17. kohale.

“See on alati nii olnud, et žürii ja rahva arvamus kokku ei lähe,” nentis Toome TV3 “Seitsmestele” antud intervjuus. “Meil oli Eesti Laulul samamooodi — žüriiliikmed panid meid viimaseks ja rahvast hääletas meid esimeseks. Tänu rahvale me saimegi edasi sinna. Eks siis žürii hindab üht ja rahvas hindab midagi muud.”

Koit Toomes tõdes, et muusikat teevad nad ju eelkõige rahvale ja võib-olla oleks ehk ausam, kui Eurovisionil saaks hääletada ainult rahvas: “Ma ei mõtle kunagi, et teen žüriile laule. Lõppkokkuvõttes teeme me ikkagi sellise laulu, mis endale meeldib.”

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare