Õnn igal rindel! Portugali press kihab: Eurovisioni võitja Salvador Sobrali südame vallutas imekaunis prantsuse näitlejanna

 (33)

Salvador Sobral
Salvador SobralFoto: Sergei Supinsky, AFP

Laupäeval Kiievis Eurovisioni võidu Portugali viinud 27-aastase jazzlaulja Salvador Sobrali süda (mis teadaolevalt lootusetult haige ja vajab peatset ümbervahetamist) on vallutanud punapäine prantsuse näitlejanna Jenna Thiam. Portugali ajakirjad avastasid muusiku uue kallima, vaadates uuesti läbi Eurovisioni finaaliõhtu materjale, kus 26-aastane leekivalakaline kaunitar oma uuele kallimale ka green roomis kogu hingest kaasa elas.

Näitlejanna olevat saabunud Kiievisse finaalipäeval ning on aru saada, et pressi eest püüti suhet veidi vaka all hoida, sest noored ei istunud esinejate lounge'is isegi mitte kõrvuti. Noored kohtusid paari kuu eest Lissabonis, mis on Sobrali kodulinn. Pärast Eurovisionit suundusid nad samuti koos tagasi Portugali pealinna, ent taaskord oma suhtele tähelepanu tõmbamata.

Ühes intervjuus märkis Sobral enne konkursi võitu, et lauldes oma õe kirjutatud lugu "Amar pelos dois" elab ta sisse oma emotsioonidesse ja mõtleb erinevatele asjadele, muuhulgas "kellelegi erilisele, keda kohtas mõne kuu eest". Nüüd on siis teada, kellele!

Jenna Thiam on Brüsselis sündinud teatri- ja filminäitleja, keda tuntakse ka koomikuna ning kes mõnda aega tegutses ka modellina. Teletuntust on ta kogunud prantsuse sarjast "Les Revenants" ehk "Naasnud", mille põhjal on valminud ka kuulus USA adaptsioon.

Värske Portugali kõmuleht Gente: "Salvadori kirg – kõik naisest, kes vallutas laulja südame"

Seotud lood:

Vaata kaadreid green roomist – punapäine pruut paremal pool:

Pärast võitu jalutas kallim veidi ka Sobrali kõrval:

Intervjuu Jenna Thiamiga:

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare