SELGE PILT: Soomlased valisid end Eurovisionil esindama Briti talendisaate finalisti Saara Aalto

 (12)

SELGE PILT: Soomlased valisid end Eurovisionil esindama Briti talendisaate finalisti Saara Aalto
Kuvatõmmis

Soomet esindab tuleval aastal Lissabonis toimuval Eurovisioni lauluvõistlusel laulja ja helilooja Saara Aalto. Tõsi, lugu, mida naine esitab, ei ole veel teada, ent seegi valitakse välja järgmisel aastal toimuval spetsiaalsel võistlusel.

Nii nagu alati, valitakse selgi korral Soome uue muusika võistlusel laul, mis Eurovisionile saadetakse. Sedapuhku esineb võistlusel ainult Saara Aalto. Naine esitab kolm pala, millest üks valitakse Eurovisionile ning oma sõna saab sekka öelda ka rahvas.

Saara Aalto sai maailmale tuntuks Briti talendisaatest "The X Factor".

Saara on oma elu juba kaks aastat teise naisega jaganud ning paaril on juba ka ühine maja soetatud.

Saara ja Meri kohtusid Soomes pärast seda, kui Meri talle fännikirja saatis. Saara sõnul oli tegu väga ilusa kirjaga ning üsna pea pärast seda otsustasid nad ka päriselus kohtuda.

Saatuslikust kohtumiseni, mille järel mõlemad mõistsid, et tegu on hingesugulusega, läks pärast esimest kirja veel aasta. Meri käis Saarat taas kuulamas, ent ei lähenenud talle, vaid lihtsalt märkis neiu ära oma Instagrami fotol. Seejärel kirjutas Saara juba Merile ise ja kutsus ta välja.

Oma suhte teisel aastapäeval otsustas Meri, et soovib Saaraga kogu oma elu koos veeta. Nõndaks küsiski Meri tähtsa küsimuse siis, kui paar oli õhtul koju jõudnud ning veedeti aega lihtsalt elutoadiivanil lesides.

Seotud lood:

"Ma olin just näo puhtaks pesnud, panin pidžaama selga ja istusin diivanil. Meri ütles, et oli tore päev ja järsku küsis, kas ma abielluksin temaga," ei varjanud Saara oma imestust.

Meri lisas, et toas põlesid küünlad ja oli küllaltki romantiline õhkkond: "Ma tahtsin teda naiseks paluda siis, kui ta ei kanna meiki – ma armastan tema hinge. Me ostsime veebruaris koos maja ning me elame oma täiuslikus kodus."

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare