Telerežissöör Toomas Lepp lavasõust: kui režiid laupäevaks ümber ei tehta, on kogu see jama kleidiga mõttetu!

 (140)
Toomas Lepp
Toomas LeppFoto: Rauno Volmar

Toomas Lepp on tuntud Eesti telerežissöör ja produtsent, endine Eesti Televisiooni ja Tallinna Televisiooni juht. Lepp vaatas eile Eurovisioni otseülekannet ning oli režiis nördinud. Publik avaldab tema repliigi täismahus ja muutmata kujul.

"Mõtlesin eile Elina esinemise ajal, kas režiitiim ei näita sihilikult mustrite vaheldumist kleidil või on tegu ebaprofessionaalsusega?

Poolfinaali laulu režii oli täielikult ebaõnnetunud, suure plaani vahetus ei sobinud kirju üldplaaniga, üldine küljeplaan jättis kleidikujunduse plassiks.

Kui eilset võrrelda ETV-s "Eesti laulu" teinud Ove Mustingu režiiga, siis jääb Musting kõvasti peale. Ka ei sobi intensiivne punane valgus üldise laulu meeleloluga kokku. Punane jätab alati laialivalguva ja mittekonkreetse mulje.

Kui režiid laupäevaks ümber ei tehta, on kogu see jama kleidiga mõttetu olnud. Nüüd on hr. Normet teatanud, et ülakaamera läks rikki. Kas tõesti oli saali laes vaid üks kaamera, millega ülalt plaani võtta?

Muuseas, selles klipis, või klipiosas mida näidati ERR kodulehel peaproovist, ei olnud ülakaamerat üldse kasutatud. Nii, et jääb pigem mulje, et asi on ikkagi rezhissööri mõtlemises või ka maitses."

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare