VIDEO | Elina Nechayeva saatis emale tervituse: emme, ma väga armastan sind! Sa oled mulle väga kallis ja oluline inimene!

 (4)
Elina Nechayeva pressikonverentsil
Elina Nechayeva pressikonverentsilFoto: Jaanus Lensment

Eesti eurolaulik Elina Nechayeva tervitab läheneva emadepäeva puhul oma kallist ja armast emmet.

"Ilusat emade kõigile kaunitele emadele. Minu arvates on ema amet kõige keerulisem maailmas. Aga ma kujutan ka ette, et see toob palju õnne," alustab Elina oma tervitust, mille "Ringvaade" postitas oma Facebooki.

"Mul tuleb meelde üks tore reis emaga, mille me võtsime ette siis, kui ma olin kuueaastane. Me sõitsime koos Pariisi Disneylandi, see oli tõesti midagi maagilist ja muinasjutulist. Ma olen sulle väga tänulik emme, et me veetsime sinuga koos nii ilusa nädalavahetuse Pariisis. Soovin sulle väga palju tervist, mis on kõige olulisem maailmas. Samuti ka väga palju kannatust minuga. Emme, ma väga armastan sind. Sa oled mulle väga kallis ja oluline inimene. Soovin kõigile ilusat emadepäeva," rääkis Elina Nechayeva, kes juba homme astub lavale Eurovisioni finaalis.

"Ringvaade" kutsub üles kõiki inimesi saatma aadressile etv.err.ee/tervitusedemale enda tervitus, mille Grete Lõbu ja Hannes Hermaküla mängivad ette sellel pühapäeval kell 11.30 enne emadepäeva suurt kontserti ETVs.

Seotud lood:

Vaata armast tervitust allpool!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare