VÄRSKE HOROSKOOP ehk Mida on oodata uuelt nädalalt?


VÄRSKE HOROSKOOP ehk Mida on oodata uuelt nädalalt?

ÕNNITLUSED SÜNNIPÄEVALISTELE!

 • Inga Salurand 34 01.08.1983, näitleja
 • Paul Laasik (68) 29.07.1949, näitleja
 • Kati Toots (36) 29.07.1981, seltskonnatäht
 • Teele Viira (29) 29.07.1988, laulja
 • Ervin Õunapuu (61) 30.07.1956, kunstnik
 • Katrin Sangla (46) 30.07.1971, jumestuskunstnik
 • Marko Asmer (33) 30.07.1984, võidusõitja
 • Olav Ehala (67) 31.07.1950, muusik ja helilooja
 • Peeter Tammearu (53) 31.07.1964, näitleja ja lavastaja
 • Armin Karu (52) 31.07.1965, kasiinoärimees
 • Vaiko Eplik (36) 01.08.1981, muusik
 • Andrus „Bonzo” Albrecht (44) 02.08.1973, laulja
 • Triinu Meriste (45) 03.08.1972, näitleja

Jäär 21. märts – 20. aprill
Vaat, kes teisi õpetama kipub! Oled sa ikka õige inimene seda tegema? Eneseabiõpik „Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi” kuluks pigem sulle endale marjaks ära, mitte inimesele, kellele seda pihku pistad. Su silmad säravad ja suu laulab – Jäära suvi on täies hoos. Lõõmamas on armastuseleek.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Voolad kui vesi – sujuvalt ja kergelt mõnusast juulinädalast läbi. Kipud pabistama, mis kõik senini tegemata on jäänud ja mõtled, et suvi on läbi. No ei ole! Asu toimetama, et sa augustis virisema ei peaks. Ära tegele valdkondadega, milles end kodus ei tunne. Võid haiget saada.

Kaksikud 21. mai – 20. juuni
Meenutad tegelast muinasjutust, kes kulgeb omas mullis ega jaga ümbritsevast tuhkagi. Tuleb tunnistada, et see on päris mõnus olek. Naudi seda! Uus nädal veeretab su ellu suhtepuntra, mille harutamisega läheb vähemalt augusti lõpuni. Kas sellest asja saab, näitab aeg.

Vähk 21. juuni – 22. juuli
Su elu meenutab elektronmängu, kus hiireke õrrelt potsatavad munad korvi pidi püüdma. Mäng läks üha kiiremaks ja loomal oli tükk tegu veerevate munade kätte saamisega. Mõtle sel nädalal hoolikalt, kas tahadki kõiki mune enda korvi. Mida sellest kõigest ise saad? Poe suvilasse peitu, uju järvevees ja tee liivaingleid. Lihtsuses peitub võlu.

Lõvi 23. juuli – 23. august
Võõras inimene lõhub häirivalt su privaatsfääri. Ütle talle seda ja ta jätab su rahule. Muidu julge Lõvi on miskipärast vaikseke ja ei julge oma mõtteid väljendada. Ärata endas loomade kuningas ja hakka elama.

Neitsi 24. august – 22. september
Tunned rõõmu väikestest asjadest. Hindad seda, mis teistele enesestmõistetav näib. Kiirgad sära ja positiivsust. Hoia tervist, sest ka suvel võib angiin või mõni teine tõbi kimbutama tulla. Kui elu mingi ootamatuse teele veeretab, ära kaota pead. Kõik laheneb nüüd kui võluväel.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kui palju on su ümber inimesi, kellega luurele läheksid? Üks? Kaks? Õnneks neid siiski jagub. Päris kõigile enda saladusi ja tundeid puistata pole siiski mõtet ja õnneks saad sa sellest õigel ajal aru. Hoia sõbrad lähedal, kuid vaenlased veelgi ligemal.

Skorpion 24. oktoober – 21. november
Ootad, et kõik hea ja parem kandikul ette kantaks. Mõnus, kui keegi lehvikuga tuult ka teeks. Saadki seda kõike muuseas nautida, sest su kallim tunneb siirast heameelt, et suudab seda sulle pakkuda. Lase end hellitada. Ära tunne süüd, sest oled selle igati välja teeninud.

Ambur 22. november – 21. detsember
Enne tee ületamist vaata vasakule ja paremale. Kipud unustama ja uisapäisa lehvima. Oled kui paralleeluniversumis, kus kehtivad teised reeglid. Ära unusta neid, kes on su kõrval, sest nemad sind ei unusta. Siiski ei pruugi kõik säravad silmad olla siirad.

Kaljukits 22. detsember – 19. jaanuar
Sinus toimuvad muutused üllatavad sind. Sa ei saa aru, kuhu teel oled. Ole mureta – suund on õige. Usalda oma vaistu. Tegeled asjadega, millega varem tegelenud pole ja see hirmutab sind. Sind saadab ja suunab inimene, keda sa varem märganud pole, kuid kes nüüd su südame kiiremalt põksuma paneb. Võta hetkest, mis võtta annab ja mine vooluga kaasa.

Loe veel

Veevalaja 20. jaanuar – 19. veebruar
Hambaarst läheb hambavalu korral hambaarsti juurde. Kui sisemiselt pitsitab, mine spetsialisti juurde – see pole häbiasi. Miskipärast ei julge sa seda sammu ette võtta, abi paluda – see maksab kätte. Ummikus olemine pole see paik, kus praegu viibida tahad. Tegele murega täna, ära lükka seda homsesse.

Kalad 20. veebruar – 20. märts
Seisad kui benji-hüppeks valmistudes ja kahtled – hüpata või mitte. Hüppa, sest oled julgestatud. Kui sa täna pikalt plaanitud asju ei tee, ei tee sa neid kunagi. Ära kuula teisi, sest alati on kõik just teoorias hirmus targad.

Ajakirjade Kirjastus