Anekdoot | Meeste uskumatu kogemus Kamazi ja motikaga


Pyha
Foto on illustratiivne.Foto: Ilmar Saabas

Hääletavad kaks meest maanteel. Juba pikemat aega seisavad, kuid autosid ei liigu. Äkki tuleb kaugelt kiiruga lähemalt must täpp, mis osutub jooksvaks meheks, kel käes Kamazi rool, teeb suuga pidurdamise häält ja jääb meeste juures pidama.
-Noh mehed?! Mingi mure w? Pole probleemi, tulge istuge peale, viin teid kohale.
-Kuule debiil oled või, küll me ise kuidagi hakkame saame…
`Kamazijuht` tõmbab püstoli välja ja käratab: Marss kohe auto peale! Mehed ehmusid ja ronisid nn Kamazi peale. Jooksevad niimoodi kolmekesi paar kilomeetrit, kui juht paneb äkki järsku pidurit. Ronige nüüd momendiks maha ees on politsei, mul pole lube. Ma sõidan siit otse üle maisipõllu politseist mööda, kilomeetri pärast võtan teid uuesti peale.
Mehed rõõmsad, et said hullust lahti. Jõuavad siis politsei juurde ning seletavad politseile, et meid võttis üks lollakas `auto´ peale ja sundis jooksma pea viis kilomeetrit.
Kus ta on? Küsis politsei. Me otsime teda juba ammu sõidab siin kogu aeg ilma lubadeta. Mehed seletama, et näe pani siit üle maisipõllu.
Politsei pöörab ümber enda kujutletava külgkorviga mootorratta ja ütleb: nii kohe saame ta kätte, üks istub minu taha ja teine külgkorvi. Mehed jäävad lollakalt jälle vahtima. Politsei relvaga ähvardades: Kohe kohtadele, üks minu taha ja teine korvi, istuvad siis nn kohtadele ja jooksevad läbi põllu. Politsei käratab `korvis`istuvale: Mis sul viga on? Miks sa korvis püsti seisad? Kohe istu maha!
Jooksevad siis, korvis mees jookseb kükakil, maisilehed peksavad näkku, jalad valutavad kohutavalt ning pöördub sõbra poole, kes `mootorratta` tagaistmel istub: "Pekki, oli meil vaja ümber istuda, praegu oleks sõitnud Kamaziga…".

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare