Läksite lahku? Loe, kuidas erinevad päikesemärgid südamevaluga toime tulevad


Läksite lahku? Loe, kuidas erinevad päikesemärgid südamevaluga toime tulevad
Foto: pexels.com

Armastus on võimas tunne, kuid kahjuks ei lõppe kõik muinasjutuliselt alanud kaunid armastuslood õnnelikult. Kuidas tulevad erinevad päikesemärgid toime südamevaluga ja mida nad pärast lahkuminekut teevad?

Kes piinava südamevalu käes kannatab rohkelt pisaraid valades, kes tuliselt vihastab ning kes optimistlikult parematele jahimaadele suundub? Loe armuhoroskoopi ja saa teada!

Jäär

Elavaloomuline Jäär tundub vaimselt tugev ja kadestamisväärselt iseseisev, kuid seda ainult enda pealispinna all. Olles siiras ja teisi üsna kergesti usaldav, armub Jäär tavaliselt üsna kiiresti. Ja kui kaasahaaravad „armumise tuuled“ ta kord juba jalust rabavad, siis on ta enda silmarõõmu nimel kas või maailma lõppu nõus minema. Juhul, kui suhe valmistab rõõmu asemel rohkem piina, siis on emotsionaalsed nutupuhangud üsna kerged tekkima. Nutt võib vahelduda äkiliste vihahoogudega, nii nagu ühele temperamentsele Jäärale kohane. Olles oma iseloomult siiski üsna optimistlik, ei jää üks tõeline Jäär oma endist kallimat lõpmatuseni taga nutma. Seda eriti juhul, kui tema on see, kes suhtes tõsiselt haiget sai. Jäär liigub üsna kiirelt oma eluga edasi, sest lõppude lõpuks sünnib igal hommikul uus päev, mis uusi võimalusi ja ahvatlusi pakub!

Sõnn

Tasakaalukas ja mõistuspärane Sõnn elab lahkuminekut vaikselt endasse tõmbununa üle. See võib omakorda jõudu juurde anda aga süvenevale depressioonile, enese süüdistamisele ning sügavale analüüsile- miks ja kelle süül armastus otsa lõppes. Isegi, kui murtud südamest üle saamine võib rahuliku iseloomuga Sõnnil üsna kaua aega võtta, siis tuleb ta sellest lõpuks alati välja ja seda tugevamana kui ealeski varem! Kui kõige suurem valu möödas on, siis alustab Sõnn kõigepealt enda kaotatud stabiilsuse taastamisega, mis tema elus väga olulist rolli mängib. Ta ei anna alla isegi siis, kui haiget saanud hing endast pidevalt märku annab, sest ta teab, et võtku see kui kaua aega tahes, aga isegi ka kõige tugevamast armuvalust saab ühel päeval ainult üks mineviku unustusse vajunud õpetlik mälestus!

Seotud lood:

Kaksikud

Kaksikute päikesemärgi all sündinud inimene võib vaimselt küll igapäeva elu puudutavates küsimustes tugev olla, kuid kõiges, mis puudutab südamevalu, jääb tema vastupidav natuur emotsioonidele alla. Tal on üsna raske enda segaste tunnetega toime tulla, seda eriti perioodil, mil valus lahkuminek on äsja aset leidnud. Õnneks ei lase Kaksikute tähemärki esindav tegelane piinaval armuvalul kaua aega enda elu segada- ta toibub üsna kiiresti ning palju aega ta enda hingehaavade parandamisele ei kuluta. Olles oma loomuselt intelligentne ja nutikas, suudab ta väga hästi mineviku tagasilöökidest õppida, et järgmisesse suhtesse veelgi targemana astuda! Ja enne, kui tema endine kallim jõuab isegi uuesti kokku saamisest mõelda, on ta tõenäoliselt juba uutel ja parematel jahimaadel.

Vähk

Emotsionaalsel ja tundlikul Vähil on kalduvus mineviku külge klammerduda. Selleks, et piinavast armuvalust täielikult üle saada, läheb tal üsna kaua aega. Tõelist südamevalu kogedes eksisteerib Vähi jaoks ainult kaks äärmust- ta soovib kas igavesti olla ühes ja samas armuloos või mitte kunagi enam armastada. Valu, mis lahkuminekuga kaasneb, tunneb Vähk teistest sodiaagimärkidest tavaliselt kõige kauem. Pealtnäha võib tunduda, et Vähk on oma eluga vapralt edasi läinud ning saab igapäevaste toimetuste ja kohustustega ideaalselt hakkama, kuid tegelikult möllab tema hinges rahutu keeristorm, mis paljude unetute ööde põhjuseks on. Seda peamiselt seetõttu, et Vähi jaoks on armastus midagi äärmiselt erilist ning juhuslikku suhtesse ta juba nii kergekäeliselt ei astu.

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare