Õllesummerdaja välimääraja: Kuus inim-tüüpi, keda võid festivalil kohata. Milline neist oled sina?


Hurts Õllesummeril
Hurts ÕllesummerilFoto: Eero Vabamägi

Täna algab üks aasta suurimaid sündmuseid – Õllesummer! Juba aastast 1990 peetavat festivali on külastanud ja nautinud juba ilmselt kõik Eestimaa kodanikud.

Millised on aga kõige levinumad inimtüübid, kes festivalile satuvad? Kas leiad nad üles ka tänavuselt festivalilt? Kas tunned nende seast ära ka iseenda?

1. Tantsija

Foto


Talle kõlbab ükskõik milline muusika – nii kaua kuni selle saatel saab tantsida! Olgem ausad, Õllesummer on selle jaoks sobiv paik. See tüüp liigub ühelt lavalt teisele ja võtab kõigest viimast. Kusjuures, on tema ka just see, kes loob kohapeal uusi trendikaid tantsusamme (või on ta ehk teinud juba aasta otsa ettevalmistusi?)

2. Kontserdikülastaja

Foto
Seotud lood:


Konkreetne tüüp, kes tuleb festivalile kindla plaaniga näha ja kuulata teatud bändi või esinejat. Olgu selleks Singer Vinger või The Prodigy – ta läheb kohale, et kuulata oma lemmikut ja ainult seda. Võib-olla võtab ta ka mõne õlle ja arutleb sõpradega kuuldu üle.

3. Kokkutulekuhuviline

Foto


Tema on see tüüp, kes on käinud igal Õllesummeril. Tal on väljakujunenud juba oma traditsioonid ja kindlad sõbrad, kellega ta seal igal aastal kohtub. Ega teda tegelikult kava nii väga ei huvitagi, peaasi, et näeb vanu sõpru, kellega saab taas koos maha istuda ja mõnusalt aega veeta.

4. Elunautija

Foto


Talle meeldib Õllesummeri juures kõige enam see, et festival toimub lähedal. Nii pole vaja palju jamada, et nautida head muusikat, seltskonda ja loomulikult õlut. Või noh, olgem ausad, ega teda see muusika ja seltskond nii väga ei huvitagi. Tema on just see tüüp, kes on viib Õllesummeri juurte juurde tagasi, ehk peamine on ikkagi õlu!

5. Töötaja

Foto


Pole vahet, kas ta on ajakirjanik või kaupleja, tema jaoks on Õllesummer järjekordne tööots. Suured rahvamassid on muidugi tüütavad, aga samas tähendab see ka suuremat käivet või põnevamat infot. Igatahes, ruttab tema festivalile kohale esimesena ja lahkub sealt viimasena, et võtta maksimum!

6. Esmakülaline

Foto


Võimalik, et tegu on välismaalasega, väga noore inimesega või äkki on ta lihtsalt kusagil kivi all elanud. Igatahes, ükskõik mis põhjuse tõttu satub tema Õllesummerile esimest korda. Ta ei tea täpselt mis seal toimub ja mida peaks seal tegema, aga ta satub kokku vanade tuttavate, hea muusika ja tuleb koju ilusate mälestustega. Kui just muidugi ei juhtu, et sajab.