VIDEO | Dudeperfect rabab jälle


Youtube sensatsioonid Dudeperfect on inimesi aastaid hämmastanud erinevate trikkidega. Sel korral on bottle flip viidud täiesti uuele tasemele

Selleks, et olla Youtubes edukas tuleb valida mingi kitsas ala ja olla selles ülihea. Kas on selleks loo rääkimine, palli põrgatamine, kannikate vahelt rakettide välja laskmine, või olla lihtsalt seksikas. Kui sa suudad oma oskusega olla teistest parem ja järjepidevalt sisu toota, on sulle kõik võimalused valla.

Dudeperfect valis aastaid tagasi, et nemad hakkavad tegema erinevaid trikiviskeid. Olgu see kas korvpalliga, jalgpalliga, või miks mitte ka pooltühja pudeliga. Kuid mitte tavalisi trikiviskeid, vaid täiesti üle võlli trikke. Keegi ei aima seda tööd, mis sellistesse videotesse maetakse ja pole harv juhus kui ühte viset tuleb korrata sadu ja sadu kordi. Kuid pole hullu - sajad ebaõnnestunud kohad saab välja jätta ja videosse põimida see üks vise, mis välja tuli. Järjepidevus tagab edu.

Kui ka sul on filmitud mõni lahe trikivise, saada see meile ja kui see ka meile muljet avaldab, näitame seda kümnetele tuhandetele inimestele!

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare