Ain-Villu Parvet kihlus tüliga kaubanduskeskuses!

 (47)
Ain-Villu Parvet kihlus tüliga kaubanduskeskuses!
Foto: Aleksandr Kheyfets

Endine koolitaja, hilisem pornofilmiärikas Ain-Villu Parvet (31) sepistab uut õnne eraelus. 8. aprillil palus ta oma elukaaslase Eret Koppeli (25) kätt üsna eriskummalises kohas - Tallinnas Viru keskuses! Tunnistajate sõnul meenutas aga sündmus eemalt vaadates pigem temperamentset tüli...

Parvet ise leiab, et kuigi koht ei pruukinud olla kõige romantilisem ning ettepanek sai tehtud konarlikult ja pabistades, oli see hetk nende jaoks siiski väga ilus ja ainulaadne, kirjutab Kroonika.

Kuigi Villu oli varemgi Ereti kosimisele mõelnud, tegi ta ettepaneku siiski impulsiivselt - sõrmusegi oli ta ostnud samal päeval, vahetult enne ettepaneku tegemist. Mehe sõnul oli Eret, kellega ta on kodu jaganud juba pool aastat, küll üllatunud, kuid väga õnnelik. Pulmapidu peetakse sügisel.

Parveti kosimist juhtusid pealt nägema ka ostlejad. Ühe sõnul paistis kõnealune paar pigem tülitsevat kui kihlumas! Suudlusegi pidi Ain-Villu Ereti huulilt vägisi röövima, mille peale naine suu ilmeka žesti saatel käega pühkis.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare