Aina hullemaks läheb! Kevin Spacey ahistas ka "Kaardimaja" võttemeeskonda

 (21)

Kui üks näitleja süüdistas Kevin Spacey't seksuaalses ahistamises, siis varises kokku kogu kaardimaja - selgub, et ohvreid on märksa rohkem.

Netflix teatas nädala sees, et näitavad "Kaardimaja" staarile ust. CNNi andmetel on kaheksa võttemeeskonna liiget nüüd ametlikult teada andnud, et Spacey ahistas neid seksuaalselt.

Need inimesed pole oma nimesid avalikustanud, kartes tagajärgi. Üks endine assistent märkis, et Spacey ahistas teda, kui sõideti koos võtteplatsile. Näitleja olla otsesõnu üritanud talle kätt püksi ajada. "Ma olin šokis," tunnistas endine töötaja CNN'ile. "Tema oli sarja staar mina aga olin toiduahelas väga madalal, ma ei julgenud sellest pärast kellelegi rääkida."

Telekanali andmetel oli neid juhtumeid palju ja Spacey ahistas just noori meestöötajaid.

Spacey teod tulid avalikuks, kui näitleja Anthony Rapp ütles välja, et Spacey ahistas teda siis, kui ta oli kõigest 14-aastane. Spacey seda ei eitanud, öeldes, et ta ei mäleta juhtunut. Ühtlasi tuli ta kapist välja, ent see pälvis ka Hollywoodis pigem hukkamõistu, kuna paistis, et ta üritas sellega lihtsalt tähelepanu kõrvale juhtida.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare