Aitame koos! "Kodutunne" kogub noorelt lahkunud pereema matusteks annetusi: matame emme väärikalt ja hoiame lastel kõhud täis

Nilov: mõni naine on loodud emaks, Liana oli üks neist
Aitame koos! "Kodutunne" kogub noorelt lahkunud pereema matusteks annetusi: matame emme väärikalt ja hoiame lastel kõhud täis
Liana Lebedev lastegaFacebok

Eile teatas "Kodutunne" produtsent Kristi Nilov, et 2016. aastal saatest abi saanud viielapselise perekonna ema Liana Lebedev lahkus siitilmast vaid 28-aastasena. Kuna paljud inimesed soovisid ema kaotanud perekonda aidata, võetakse vastu sihtotstarbelisi annetusi.

Nilov sõnas Publikule, et Liana surm oli perekonnale olnud väga ootamatu, alles neljapäeval rõõmustas viiekordne ema Facebookis oma kõige pisema üle – vaid nädal tagasi sündis talle poeg Janno.

"Reedel hakkas tal halb, abikaasa kutsus kiirabi, kuid haiglasse nad ei jõudnuki. Mis täpselt juhtus, seda me täna ei tea."

Kuna laste isa sel kuul lasterahasid endale ei saa, siis on perekonnal rahaga väga kitsas. "Mõistan, et ema ei asenda ka miljard eurot, kuid ehk leevendab pisutki pereelu see, kui toit oleks siiski laual."

"Mõni naine on loodud emaks, Liana oli üks neist. Ta ei olnud haritud, kuid ta oli hea ema, kes tahtis, et tema lapsed saaksid hea hariduse ja seega ta tegeles oma lastega väga intensiivselt," rääkis Nilov.

Praeguseks on pere heaks annetatud 1400 eurot, annetusi saab teha "Kodutunde" annetuskontole.

"Hästi, hästi. Surve on nii tugev, et vôtame vastu sihtotstarbelisi annetusi. Liana imetillukesed lapsed vajavad toetust, see on kindel. Õdesid-vendi vôib olla mitu, kuid ema ja isa on kordumatud ja asendamatud. Teeme seda siis üheskoos ja turvaliselt.

Seotud lood:

Kui tahad Liana lapsi aidata, tee oma annetus "Kodutunde" annetuskontole saaja: OÜ Õuetuba EE382200221049870559 kindlasti märgi selgituseks Liana pere. Matame emme väärikalt, laseme issil leinata ning hoiame lastel kõhud täis!" on kirjas "Kodutunde" Facebooki postituses.

Rannap 65