Auhinnagala korraldaja on blogisõjast nördinud: miks keegi varem ei öelnud, et võiks Laura maha võtta? Tüüpiline eestlane, alguses on vait, pärast möirgab!

 (8)
Blogiauhinnad 2016 Wabaduses. Pildil korraldaja Mari-Leen Albers
Blogiauhinnad 2016 Wabaduses. Pildil korraldaja Mari-Leen AlbersFoto: Raido Vint, Delfi/Eesti Ajalehed

Nüüdseks juba nädalate taha jäänud Eesti Blogiauhindade gala, mille sündmused alles eelmisel nädalavahetusel Grete Kleini ja teiste blogijate vahel suureks tüliks paisusid, on pannud nördima korraldaja Mari-Leen Albersi, kes pärast hiljutiselt Bulgaaria reisilt naasmist võtab oma ajaveebis Marimell.eu kokku kõik, mis asjast arvab ja astub seejuures tugevalt Kleini kaitseks välja.

“Ma ei saa aru sellest, miks mitte keegi mulle 6. mail, kui hääletamine lahti läks, ei kirjutanud, et Laura on nomineeritud ja võiks ta maha võtta, et pole teiste suhtes aus. Või miks ei tulnud keegi EBA õhtul mulle ütlema, et ou, see on ebaaus! Tüüpiline eestlane, alguses on vait, pärast möirgab,” nendib Mari-Leen ja toonitab , et Laura olevat blogiauhindadel selge sõnaga välja öelnud, et tema blogi teeb üks inimene, kes oli ka tol õhtul kohal. “Mis ilgest tiimist kõik räägivad, ma aru ei saa. Sama hästi võiks öelda, et mujal kui Wordpressis või Blogspotis ilmuvad blogid pole päris. Mitu Õhtulehes ilmuvat blogi nomineeriti, kaks neist isegi võitis. Miks keegi ei ütle, et see on ebaaus, kuna tal/neil ju ka tiim taga jne?” nuriseb ta, avaldades nördimust ka selle üle, et osa inimesi arvab, et see oli temapoolne turunduslik lüke, et saada rohkem sponsoreid ja rohkem meediakajastust.

Albers toob statistikale ja faktidele tuginedes välja argumendid, mis kinnitavad, et meediakajastus ei erinenud eelmisest aastast karvavõrdki, lisaks ei tehtud Laurast ka protsentuaalselt rohkem uudiseid kui teistest. “Idee järgmiseks aastaks, mis kuskilt silma jäi, et peaks olema parim PR blogi — saab olema! Auhinnaks kotitäis blogijate materdamist pärast üritust! Mina panen siinkohal sellele teemale punkti, see on lihtsalt arulage, mis toimunud on," võtab ta asja kokku.

Täielikku postitust saad lugeda SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare