Backstreet Boys'i hurmurliiget Nick Carterit süüdistatakse vägistamises

 (12)
Backstreet Boys'i hurmurliiget Nick Carterit süüdistatakse vägistamises
Scanpix

BBC vahendab, et ülipopulaarse poistebändi Backstreet Boys'i liige Nick Carter sai süüdistuse vägistamises ning seda uurib ka prokuratuur.

USA politsei kinnitas käesoleva aasta veebruarikuus, et üks naine esitas Carteri vastu avalduse, süüdistades teda 2003. aastal toime pandud seksuaalrünnakus. Samal kuul kirjutas USA laulja ja näitleja Melissa Schuman, et tema oli avalduse esitaja.

Naine avalikustas kirjutet blogipostituses, et Carter vägistas ta, kui tal oli vanust napid 18 aastat. Melissa Schumani sõnul soovitasid mitmed tuttavad tal looga lagedale tulla kohe, kui #metoo kampaania lahti läks Harvey Weinsteini süüdistustetulva järel, ent Schuman ei olnud selleks valmis. Ent kui mullu oktoobrikuus üks Carteri ohvritest avalikkuse ette tuli, otsustas Schuman, et teeb sama.

Endine (ja ilmselt ka tänane) miljonite naiste lemmik Nick Carter vastas süüdistustele, et on šokis ja kurb, tema sõnutsi oli nende vaheline seksuaalsuhe kokkuleppeline. "Need süüdustused on tugevas vastuolus minu iseloomu ja põhimõtetega," sõnas laulja.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare