Carola Madis: seksides tekib emotsionaalne side, aga paljud suhted lagunevad kiiresti just tänu sellele, et suhe algab seksist

 (21)

Carola Madis: seksides tekib emotsionaalne side, aga paljud suhted lagunevad kiiresti just tänu sellele, et suhe algab seksist
Instagram / @carolamadis

Carola Madis andis Kroonikale pika ja põneva intervjuu, milles räägib suhetest, Ameerikast lahkumisest ja enda kasvamisest teistsuguseks inimeseks.

Carola elas pikka aega Ameerikas, oli seal suhtes ka Black Eyed Peas'i liikme Printz Boardiga, nüüd on naine tulnud tagasi kodumaale.

"Mulle meeldib Ameerikas, aga hetkel tunnen, et elada seal ei taha. Täna saan hea tundega öelda, et mulle meeldib Eestis," rääkis Carola Kroonikale.

Naine tunnistab, et ta on valmis uueks suhteks, kuid ei tea, kas ta on võimeline enam ülepea ära armuma.

"Praegu tunnen, et kui ma kellegagi tutvun, tahaks võtta aja, et saada headeks sõpradeks, enne kui ära armun. Seksides tekib emotsionaalne side, aga paljud suhted lagunevad kiiresti just tänu sellele, et suhe algab seksist. Kui seks on hea ja ühendab, tekib tunne, et ka kõik muu on paigas, kuniks poolteist aastat hiljem selgub, et tegelikult ollakse liiga erinevad, kuna tunded on tugevamad.

Loe refereeritud artiklit pikemalt värskest Kroonikast!

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare