Charlie Sheeni süüdistatakse 13-aastase poisi pilastamises

 (10)

Näitlejat Charlie Sheeni süüdistatakse näitleja Corey Haimi pilastamises filmi "Lucas" võtteplatsil, kui too oli alles 13-aastane.

Väljaanne National Enquireri allikas väidab, et Corey Haim rääkis oma tuttavatele, et Charlie Sheen pilastas teda kui ta oli 13-aastane. Charlie oli toona 19-aastane. Corey Haim suri 2010. aastal 38-aastasena kopsupõletikku.

Endine näitleja Dominick Brascia väidab, et Haim rääkis talle, mis tema ja Sheeni vahel toimus. Brascia rääkis ära kõik, mida ta olukorrast teab ja sõnas, et Haim rääkis juhtumist talle enne oma surma 2010. aastal.

"Haim ütles mulle, et ta seksis Charlie Sheeniga kui nad olid "Lucase" võtetel," sõnas Brascia ja täpsustas, et tegemist oli anaalseksiga. Haim ütles Brasciale ka, et pärast seksuaalsuhet muutus Sheen Haimi vastu külmaks ja ignoreerivaks ning kui Haim soovis veel Sheeniga suhteid soojendada, ei olnud Sheen sellest huvitatud.

Kolmapäeval nähti Charlie Sheeni oma vanematekodust lahkumas. Sama päeva pärastlõunal saatis Sheen oma esindajate kaudu ametliku teate, milles kategooriliselt eitab neid süüdistusi.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare