Eksnaised süüdistavad kambakesi skandaalset tantraguru Urmas Silmanit: seksuaalne ärakasutamine, alandatud kliendid ja vägivald?

 (239)

Eksnaised süüdistavad kambakesi skandaalset tantraguru Urmas Silmanit: seksuaalne ärakasutamine, alandatud kliendid ja vägivald?
Urmas SilmanFoto: Tantra.ee

Käesoleva kuu alguses jõudis Õhtuleheni kiri naiselt, kes käis Eesti tuntuima tantraterapeudi Urmas Silmani juures tantramassaažis, keset seanssi aga olevat mees talle ootamatult oma riista pakkunud. Mees on siiani kummutanud kõiki sääraseid väited, kinnitades, et tegu on eksnaise kättemaksukampaaniaga. Kiha tekitanud teema valguses tegi Kroonika juttu mehe kahe endise elukaaslasega, kel aga samuti sarnased lood rääkida.

Urmas Silmani endine abikaasa Katrin, tantraterapeudi nimega Jaya ning hilisem elukaaslane, varjunimega Vivian ei soovi mehele kätte maksta, selle töö pidavat julmalt langetatud otsuste eest tegema elu ise ära.

"See on lihtsalt minu hoiatus teistele naistele, kes lähevad siiras usus ja avatult tema juurde abi otsima – tegelikult on see väga tõsine teema," selgitab Vivian.

Mehe võtted olevat tõepoolest hoolikalt välja töötatud ning tantramassaaži käigus ekstaasis naine ei teadvusta endale olukorda piisavalt, et olla suuteline "ei" ütlema. "Sa ei saa veel aru ka, kuidas ta seda teeb – ta teeb seda nii spetsilt, et oledki ühel hetkel paljas," rääkis Vivian isiklikest kogemustest Urmasega.

Samuti olevat Silman väidetavalt sattunud mitmetesse füüsilise vägivalla juhtumitesse nii partnerite kui nende lähedastega, nagu tunnistab ka endine elukaaslane Vivian: "Ta ütles mulle ükskord, et tema paneb alati vastu – et kui mingi naine hakkab temaga kaklema, siis ta paneb täiega vastu."

Pikemalt saad lugeda Kroonikast

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare