ELA KAASA! Red Bulli rännuvõistlus läks täna lahti: Eesti tüdrukutetrio pidi esimese ülesandena Rootsi politseilt küüti paluma

 (3)

ELA KAASA! Red Bulli rännuvõistlus läks täna lahti: Eesti tüdrukutetrio pidi esimese ülesandena Rootsi politseilt küüti paluma
Foto: Kuvatõmmis

Täna algas rohkem kui 200 meeskonna nädalapikkune teekond läbi Euroopa Amsterdami poole, kus raha asemel tuleb valuutana kasutada Red Bulli. Eesti eest astub välja tüdrukute tiim All In, kuhu kuuluvad Tallinna Tehnikaülikooli tudengid Grete, Kaari ja Krislin.

Red Bull Can You Make It? on kordumatu teekond, millel osaleb 200 üliõpilasmeeskonda 60 riigist üle kogu maailma, kes reisivad mööda Euroopat, kasutades Red Bulli oma ainsa maksevahendina. Teekonnal on tiim varustatud vaid blogimiseks mõeldud mobiiltelefoniga ning mänguvaluutaks on 24 purki energiajooki, mille vastu erinevaid vajalikke asju vahetada. Tee jooksul läbivad nad mitmeid kindlaksmääratud rännupunkte ja lahendavad mitmeid ülesandeid, et koguda võistlusel hea koha saavutamiseks punkte ning vedelat valuutat juurde. Võistluse ajal ei tohi nad kasutada oma isiklikke telefone ega maksevahendeid.

1/3 punktidest saadakse ka läbi sotsiaalmeedia ja selleks, et nad võidaksid, saavad kaasmaalased palju ära teha. Red Bulli lehelt saab jagada nende videosid ja pilte Facebooki ja Twitterisse ning jälgida nende seiklust. Kõik, kellel on Facebookis või Twitteris konto — ja teid on palju — jagage võistlusnädalal 10. — 17. aprill tüdrukute postitusi ja aidake nad võidule lähemale!

Eesti tüdrukud alustasid täna Rootsist oma nädalapikkust seiklust. Hetkel on reisitud vaid 44 kilomeetrit ja suures edetabelis viibitakse 99. kohal. Brasiilia võistkond Team Braza on hetkel esimene, järgnevad Itaaliast pärit SPACE J.A.M ja Venemaa tiim BØLTIC CREW.

Seotud lood:

All In on ülesannete nimekirjast saanud maha tõmmata ka esimese seikluse, milleks oli vaja küüti paluda politseilt ning selle eest teeniti 10 000 seikluspunkti.

All in Foto: Madis Veltman

Tüdrukute seiklusele saad kaasa elada SIIN!

2016. aasta kevadel panid Red Bulli rändamisvõistluse ülekaalukalt kinni Eesti meeskond nimega Feel Alive, kuhu kuulusid TTÜ tudengid Georg Tulver, Kaspar Rätsep ja Siim Silver Saluma.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare