Elina Nechayeva: jõuluhani sai söödud ja nüüd on minu jõulud juba käes

 (13)

Ooperilaulja ja Eesti Laulu saatejuht Elina Netšajeva
Ooperilaulja ja Eesti Laulu saatejuht Elina NetšajevaFoto: Rauno Volmar

Tänavune "Jõulutunnel" kogub raha Tallinna Lastehaiglale, stuudios käis külas ka noor kaunis lauljanna Elina Nechayeva, kes enda jõulutegemistest lähemalt rääkis.

"Meil on selline traditsioon, et õel on 24. detsembril sünnipäev, igal juhul on hea pidu. Teeme häid sööke – jõuluhane, parti, kana ja kõike seda head. Eile oli meil samuti väike kontsert kirikus," sõnas Elina.

Tänaseks on Elinal jõuluhani juba söödud ja tema jõulud käes.

Üheks möödunud aasta suurimaks õnnestumiseks peab Elina osalemist suurel rahvusvahelisel ooperilauljate konkursil. "1500 lauljat laulis ette ja ma sain 20 naise sekka üle terve maailma," oli naine uhke.

"Üks huvitavatest pakkumistest oli ettelaulmine Salzburgi festivali raames, ootame seda vastust, vaaatame, mis välja tuleb. Kõik noored artistid peaksid selliseid väljakutseid vasut võtma," tõdes ta.

Eesti Laulul osaleb Elina seetõttu, et pakutab laul tundus talle huvitav. "Mulle tundus see päris põnev, mind ei sunnitud popilikus maneeris laulma, nad tahtsid teha sümbioosi ooperivokaali ja popmuusika vahel. Mulle tundus see huvitav ja võtsin selle väljakutse vastu," lisas ta.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare