Elina Pähklimägi-Purde kolib abikaasaga hipsterlandist minema

 (5)
Elina Pähklimägi koos elukaaslase Andrus Purdega Kõue mõisakompleksi avamisel möödunud aasta suvel. Sealsamas lavastab ta oma uut näidendit.
Elina Pähklimägi koos elukaaslase Andrus Purdega Kõue mõisakompleksi avamisel möödunud aasta suvel. Sealsamas lavastab ta oma uut näidendit.Foto: Ilmar Saabas

Endine seriaali "Kättemaksukontor" täht Elina Purde (31, neiunimega Pähklimägi) ja tema abikaasa Andrus Purde (36) on oma armupesa, Andruse 85-ruutmeetrise poissmehekorteri Kalamajas müüki pannud.

Purrete müügikuulutuses seisab, et super asukohaga avar loft-tüüpi katusekorter on müügis 159 000 euro eest. Kõrgete lagedega pööningukorter on avatud planeeringuga ja valgusküllane. Põrandapinda on katusealuses kokku lausa 120 m2, kuid müügiks kvalifitseerub sellest osaliselt katusekalde alla jäävast pinnast 85. Sisekujundus on sündinud koostöös professionaalse sisekujundaja Mari Kogeriga.

Purded jäävad oma elukohamuutuse teemal tabamatuks, kuid detsembri Annes & Stiilis avaldas Elina, et tore oleks elada hoopis Maarjamäel.

Telli Kroonika