Enestapu sooritanud moelooja Kate Spade jättis oma ainsale tütrele traagilise hüvastijätukirja: sina pole süüdi, küsi hoopis oma isa käest!

 (8)
Kate Spade
Kate SpadeScanpix

USA kõmuväljaanne tmz.com väidab, et nende andmetel oli moelooja ja ärinaise Kate Spade’i ja ta abikaasa Andy Spade’i vahel viimasel ajal lahkhelisid ning mees kolis nende ühisest kodust välja. Mees üüris New Yorgis endale eraldi korteri.

TMZ kirjutab, et kinnitamata andmetel tahtis mees Kate'ist lahutust ja see oli naises tekitanud varasemast veelgi sügavama depressiooni.

"Kate jättis tütrele hüvastijätukirja, milles teatas, et armastab teda. Samas kirjas ütles ta, et temaga juhtunu kohta peab laps aru pärima oma isalt, sest just mees on selles süüdi," kirjutas väljaanne.

Ühise äriga tegelenud Kate ja Andy abiellusid 1994. aastal ja nende perekonda sündis tütar 2005. aastal. Andy Spade oli väidetavalt väsinud, et ta naine oli pidevalt pinges ja depressioonis ning teatas väidetavalt maikuus, et soovib lahutada.

New Yorgi kriminaalpolitsenike teatel ei leidnud nad Kate Spade'i kodust ühtegi märkei, et kuulus moelooja oleks tapetud ja ka seda ei täheldatud, et Andy olnuks välja kolinud. Kõik paistis olevat nii, nagu mees elaks oma perega.

Maailmakuulus moelooja Kate Spade leiti 5. juunil enda New Yorgis asuvast korterist surnuna.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare