Eplik meenutab, kuidas Purga ja Allikmaa talle kinga andsid: see oli halb juhtimine ja see oli nõme

 (14)
Vaiko Eplik ja Eliit Stenbocki maja õuel
Vaiko Eplik ja Eliit Stenbocki maja õuelFoto: Madis Veltman

Tänases "Vikerhommikus" käis saatejuht Taavi Libel külas muusik Vaiko Eplik, kes tutvustas oma uut albumit "Uus karjäär uues linnas" ja meenutas aega, mil ta Rahvusringhäälingust kinga sai.

"Kes vana asja asja meelde tuletab, sel silm peast välja, nagu raadiotöötajate vanasõna ütleb," lõõpis Vaiko vastuseks Taavi Libe tõdemusele, et ka Eplik töötas kunagi aastaid raadios hommikusaate juhina.

"Ma olen seda mitmes jaamas teinud, aga see jääb ikka sinna kümne aasta tagusesse aega. Mul staaži õnnestus selle hirmsa töö peal saada viis aastat," meenutas Eplik.

"Ma siiani ei saa aru, miks ma kinga sain. Seda peab küsima Heidy Purgalt ja Margus Allikmaa käest, samas see ei ole mulle enam kuigi oluline. Mulle anti pärast jõulupuhkust, kolm päeva enne tööle naasmist teada, et mul enam tööd ei ole ja pärast seda pole ma enam siin majas töötanud," sõnas mees ja lisas, et sellel ajal oli ta väga solvunud.

"Mult võeti võimalus tööd leida ka kusagil mujal. See oli halb juhtimine ja see oli nõme," tõdes mees ja lõõpis, et Roose juhtimise all on ERR-is toimunud omamoodi glasnost – asjadest võib jälle avalikult rääkida.

Telli Kroonika