Eriti valus otsus! Mees lõikas endalt peenise otsast, sest naine ei soostunud temaga armurõõme jagama

 (8)

Eriti valus otsus! Mees lõikas endalt peenise otsast, sest naine ei soostunud temaga armurõõme jagama
Foto: Panthermedia, Scanpix

India on oma kultuuri poolest väga rikkalik maa. Paraku aga jõuab Indiast meieni ka kõige enam eriti kentsakaid lugusid. Sedapuhku üllatab 37-aastane Ghasi lugejaid oma eluvalikutega. Nimelt lõikas mees omalt peenise küljest, sest tema abikaasal polnud lihtsalt seksiisu.

Kui Ghasi Ram taas purjuspäi peolt koju tuli ja armastatud kaasalt pisut nahistamist nõudis, saatis naine ta kukele. Et see polnud esimene kord, mil Ghasi jäi tühjade pihkudega, arvas mees, et aitab küll ja lõikaks õige meheau maha. Mõeldud-tehtud!

Ghasi 34-aastane naine Manjhri Devi oli aga juhtumist šokeeritud. "Ma arvasin, et ta on oma aru kaotanud, täiesti sõge peast," sõnas Manjhri teleintervjuus, mida vahendab NY Post.

"Ma lõikasin selle maha, sest mu naine ei mõista mind. Ta on väga põikpäine. Me pole kümme aastat seksinud," kurtis mees vastu.

Praeguseks hetkeks ei ole paraku teada, kas Ghasi peenis sai päästetud ja külge tagasi õmmeldud või on mehe armuseiklustel igaveseks kriips peal. Paar on abielus olnud 18 aastat ja neil on kaks poega ning tütar.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare