Evelini hea vormi saladus

 (45)
Evelin Ilves
Sipa/Scanpix

Presidendiproua Evelin Ilvese kiirelt saavutatud hea vormi saladus peitub trennis ja õiges toitumises, kirjutab ajakiri Naised.

Rulluisutamist, metsakõndi ja tennist harrastab ta isegi kuus korda nädalas.

Erimenüüd presidendiproual pole, ta jälgib vaid üldisi tarkusi.

“Tean, mis on õige toitumine ja millised on tervislikud kombinatsioonid ja seda, et õhtul ei saa ma süsivesikuid endale lubada,” ütles Evelin.

Samas pidas naise personaaltreener Kaia Heinleht tema treeningukoormust arvestades süsivesikuid presidendiprouale isegi soovitavaks.

“Tema ütleski vahepeal, et teen juba liiga palju trenni ja peaksin hakkama toitumist vastavalt sellele reguleerima, päeval magama ja rohkem süsivesikuid sööma. Aga ütlesin, et ma ei taha, et ma parem teen siis vähem. Siis ei lubanud treener enam kiiresti uisutada,” räägib Evelin Ilves.

Evelin Ilves käib Kadrioru tenniseväljakul kaks korda nädalas tunnisel treeningul. Oma pulssi jälgib Evelin ilves hoolega: “120 — 140 lööki minutis on kõige efektiivsem, kui on soov kaloreid põletada. Sõltub, mis eesmärgil midagi tehakse. Kui uisutamine ja tennis kõrvale jätta, siis jõutrennis on keskmine pulss hoopis madalam.”.

Telli Kroonika