Fännid koguvad Maalehe horoskoopi levitanud Malluka aitamiseks raha

 (104)
900 eurot juba koos!

MARIANN TREIMANN
Foto: Erlend Štaub, Õhtuleht

Eesti edukaim blogija Mallukas ehk Mariann Treimann jagas paar päeva tagasi enda blogis lugejatele täismahus tasuta Igor Mangi horoskoopi. Kuna tegemist on ühe enim loetavama horoskoobiga Eestis ja selle lugemine on tasuline, siis nõuab Maaleht Mallukalt kopsakat kahjutasu. Õnneks on naisele appi tulnud tema fännid, kes plaanivad vajaliku summa omal jõul kokku koguda.

Kahjunõue Mallukale saamata jäänud tulu eest on 5320 eurot ja samuti peab blogija tasuma õigusabikulud summas 1104 eurot. Nõude täitmise tähtaeg on 2. veebruar ja kui Mallukas selleks ajaks summat ei tasu, pöördutakse tema vastu kohtusse.

Reedel postitas blogija sotsiaalmeediasse emotsionaalse video, milles kurdab, kui raske on tal krõbedat summad kokku ajada. Video all olevas kommentaariumis pakuvad mitmed Malluka fännid oma abi vajaliku summa kogumiseks. Ringlema on läinud ka naise kontonumber, kuhu laupäevaks oli kantud juba 900 eurot.

"Muidugi suured tänud selle eest, aga teisalt on nii vastik. NII vastik. 900€, mille eest saaks aidata kedagi, kellel tõesti hädasti raha vaja on. Inimesed on näljas ja ei saa endale ravimeidki lubada, neid ei aita keegi nende jamas. Aga mina olen padudebiilik, kopeerin kuradima Mangi horoskoopi ja naks, palun võta see 900€ ja ole muudkui aidatud," kirjutab Mallukas oma blogis.

Loe lähemalt Malluka blogist!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare