FOTO: Julge naine! Hugh Hefneri sekspommist abikaasa eemaldas kunstrinnad ja jagas oma uuest kehast klõpsu

 (3)
Hugh Hefner ja Crystal Hefner
Hugh Hefner ja Crystal Hefner (paremal)Foto: Pressifoto

Erootikaärimehe ja Playboykuninga Hugh Hefneri abikaasa Crystal Hefner otsustas tervislikel põhjustel enda hiigelkunstrinnad eemaldada ning naudib nüüd uut elu naturaalse kehaga.

30-aastase sekspommi elus on olnud raske aasta. Crystal on pidanud oma tervise eest väga palju hoolitsema ning end ravima, sest kannatab puukborrelioosi käes ning teda kimbutasid ka toksilisest hallitusest tingitud kõrvalnähud. Endise modelli ja DJ Crystali sõnul hakkasid kõik sümptomid lõpuks viitama ka tema rindadele - implantaadid tuli eemaldada.

Hefner rääkis oma Facebooki kontol oma kehvast tervisest ning kirjeldas, et pika aja peale hakkavad silikoonist implantaadid lagunema ning mürgitavad kandja keha.

Staar lasi mõlemad implantaadid eemaldada juba juunikuus ning jagas nüüd fotot oma tervemast kehast. "Uus mina. Tervem ja õnnelikum," kirjutas Crystal pildiallkirjas ning lisas, et 2016 on aasta, mil ta saab tagasi oma tervise ning õpib oma naturaalset keha armastama. Tervenemine ei ole aga olnud lihtne ning naine tõdes, et aasta vältel on olnud mitmeid päevi, mil ta polnud füüsiliselt võimeline isegi voodist tõusma.

Crystal pärast implantaatide eemaldamist:

Seotud lood:

Crystal kunstrindadega:

Monday ❤️💐 hope everyone has a good week ☀️ @crystalhefner_

A photo posted by Crystal Hefner (@crystalhefner) on

Telli Kroonika