FOTO | Kas maailma seksikaim politseinik? Pätid lausa anuvad, et see kaunis vormikandja nende käed raudu paneks

 (11)

FOTO | Kas maailma seksikaim politseinik? Pätid lausa anuvad, et see kaunis vormikandja nende käed raudu paneks
Instagram

32-aastane New Yorki politseinik Samantha Sepulveda on saanud ootamatu tähelepanu osaliseks. Naine on nimelt vabal ajal ka pesumodell.

USA meedia on naise tituleerinud suisa ihaldusväärseimaks vormikandjaks, kelle puhul kurjategijad lausa ootavad, et just tema neid arreteeriks. Samantha, kes on oma kasvult väike, vaid 155cm pikkune, on suur fitnessientusiast ning peab eeskujulikku füüsilist vormi politseitöö puhul lausa vajalikuks.

Seotud lood:

“🛑STOP trying to explaining yourself to people who are SET on misunderstanding you 🤔💭” - #SamanthaSepulveda #justbeyou ———————————————— Happy Sunday my loves 💕 Bringing a little☀️to the ❄️ ———————————————— 📸 #Photography by my dear friend @drew_santos who is #honest and beyond #talented and who can eat 🍣 like no one’s business 🤤 #sammysep #lasvegas👙🌴 #sincity #modeling #archthatback #soreaf 😂

Loe veel

A post shared by *OFFICIAL*Samantha Sepulveda™✨ (@sammysep) on Jan 7, 2018 at 6:24am PST

"Ma saan meestel väga kergesti käed raudu – nad lihtsalt ei julge mulle vastu hakata," sõnas Samantha NY Postile. "Kui pätid näevad naispolitseinikku, siis nad pole nii valvsad ega agressiivsed," lisas ta.

Sepulvedast sai politseinik 2010. aastal ning kolm aastat pärast seda hakkas ta põhitöö kõrvalt ka pesumodelliks. Politseitööd tehes jääb ta aga tagasihoidlikuks – ta ei kanna meiki ning hoiab juukseid krunnis.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare