FOTO | Liiga palju ilukirurgiat? Popstaar Madonna kustutas fännide pahameele pärast sotsiaalmeediast oma emadepäeva foto

 (19)
FOTO | Liiga palju ilukirurgiat? Popstaar Madonna kustutas fännide pahameele pärast sotsiaalmeediast oma emadepäeva foto
Scanpix

59-aastane pop-ikoon Madonna postitas emadepäeval Instagrami foto koos enda lastega. Vaid mõni aeg hiljem kustutati foto naise kontolt, kuna fännid hakkasid kommentaarides naise paistes näo üle lõõpima, vahendab Iltalehti.

Madonna ei ole ise pildi eemaldamist kommenteerinud, kuid ta fännid arvavad, et põhjuseks on pildi juures olnud negatiivsed kommentaarid naise näo kohta.

Mõned fännid jõudsid selle foto salvestada ja jagavad nüüd seda omakorda enda kontodel. Nende postituste all jätkuvad spekulatsioonid Madonna näo üle.

"Äkki ta hakkab aru saama, et ei peaks endale enam nii palju ilusüste teha laskma," kirjutas üks.

"Mõelge, kui keegi ei mainikski midagi ja ta laseks üha enam süste teha," lisas teine.

"Ma vihkan seda, kuidas ta oma põsed on täis süstinud," kritiseeris kolmas fänn.

"Lõpeta Botoxsi kasutamine," kurjustas järgmine.

Madonna nägu on viimasel ajal olnud fännide ja kõmupiltnike pingsa jälgimise all. Mõned kuud tagasi astus naine Londonis asuvast stuudiost välja äärmiselt paistes näoga. Inimesed on mures, et naine ei oska enam protseduuridega piiri pidada.

Telli Kroonika