FOTO | Näitleja Margus Prangel vurab ringi ilma kehtiva tehnoülevaatuse ja kindustuseta kaubikuga

 (237)
FOTO | Näitleja Margus Prangel vurab ringi ilma kehtiva tehnoülevaatuse ja kindustuseta kaubikuga
Fotokollaaž / Delfi / Õhtuleht / Delfi lugeja

Delfi poole pöördus murelik lugeja, kes on viimase aasta jooksul kaks korda märganud liikluses ilma kehtiva ülevaatuse ja kindlustuseta sõidukit, mis kuulub näitleja Margus Prangelile. Mees sõnas Delfile, et oli auto just remondist toonud ja kavatseb ülevaatuse ning kindlustuse kiiremas korras ära teha.

Delfi lugeja kirjutas, et eelmisel suvel jäi talle silma 1984. aasta kaubik Mercedes-Benz L 209 D, millel puudus Maanteeameti kodulehelt kontrollides kehtiv ülevaatus ja kindlustus. Lugeja märkas sõidukit taas liikluses täna, kontrollides puudusid sõidukil endiselt kindlustus ja ülevaatus.

Sõiduki roolis on lugeja näinud näitleja Margus Prangelit, Publik päris mehe käest järgi, miks mees sõidab kaubikuga, millel puudub kindlustus ja ülevaatus.

Prangel kinnitas, et sõiduk numbrimärgiga 266 MAU tõepoolest kuulub talle, puuduv ülevaatus ja kindlustus tulevad mehele üllatusena.

"Oi, see tuleb küll täitsa üllatusena praegu. Tegelikult ma sain ta just linnast remondist kätte, aga mul see jäi tõesti kahe silma vahele," sõnas Prangel ja lubas vajalikud toimingud kiiremas korras ära teha.

Seotud lood:

Märkusele, et lugeja sõnul olid ülevaatus ja kindlustus puudu ka suvel sõnas Prangel, et auto oli remondis ja ta sai selle äsja sealt kätte.

"Nojah, ta oligi mul remondis, ma sain ta just eile õhtul kätte. Täna hommikul mõtlesin, et toon ta maale ära, et pärast ülevaatusele minna," lubas näitleja.

Lugeja foto
2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare