FOTOD | Enne ja nüüd! Owe Petersell allus survele ja kärpis oma habeme tunduvalt lühemaks

 (30)
FOTOD | Enne ja nüüd! Owe Petersell allus survele ja kärpis oma habeme tunduvalt lühemaks
Kuvatõmmis "Ringvaade"

Sel nädalal "Terevisiooni" saatejuhina alustanud Owe Petersell üllatas vaatajaid lühikeseks ja trendikaks piiratud habemega. Eelmine nädal pakkus mehe pikk habe palju kõneainet, kuna paljudele televaatajatele tundus pikk ja mehelik näokaunistus "Terevisiooni" jaoks liiga pikana.

"Issand, see habemesaaga!" hõikab Owe Petersell Õhtulehe küsimuse peale ning kinnitab, et alles neljapäeval lasi oma habet natukene lühemaks lõigata. "Praegu pigem arvan, et seda habet varsti pole. Kuna see on nii palju teemaks olnud, siis aitab ka praegu," ütleb Petersell, nentides, et ta on tähelepanust lihtsalt pisut väsinud. Ta ei välista aga, et kasvatab kunagi oma kuulsa habeme jälle tagasi. Saate meeskonna poolt talle mitte mingeid ettekirjutusi selles osas tehtud pole.

Kroonika viis läbi ka küsitluse habeme kohta, tulemused olid üllatavad. Võib öelda, et habeme fännid ja sellest mitte lugu pidavad inimesed jagunesid umbes pooleks. Siiski, avalikkuse survele alludes otsustas Petersell oma habet tunduvalt lühemaks piirata. Vaata allpool olevatelt fotolt, kui palju Owe oma habeme lühemaks kärpis.

Kuvatõmmis "Terevisioon"
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare