FOTOD | Euroopa poliitiline eliit saabus vilkurite saatel Stingi kontserdile, Briti superstaar lõbustas rahvast poolteist tundi

 (70)
Saada oma pilt kontserdilt vihje@delfi.ee!

Täna astus Tallinnas, Saku suurhallis lavale legendaarne muusik, miljardite lemmik Sting. Kontserti naudivad ka eesistumisega seotud suurkohtumisele tulnud tipp-poliitikud ning ametnikud. Vaata Publiku fotodelt, kes kontserdile tulid ning kuidas suurüritus toimub.

Kontserdi soojendusesineja on Stingi poeg Joe Sumner, kellega koos vanameister ka ise esimese loo jaoks lavale astus. Sting astus lavale kell 20.50. Kontserdi teise loona mängis laulja oma legendaarset hitti "If I ever lose my faith". Kõlas ka Stingi ehk tuntuim laul "Englishman in New York". Eelviimase loona esitas Sting ülipika versiooni palast "Every Breath You Take", mis pani rahva kogu hingest kaasa elama. Kontserdi lõpetas ta looga "Fragile", mis oli ka eelmise Saku suurhalli kontserdi lõpulugu.

Mõni hetk pärast kontserdi algust jõudsid Saku suurhalli ka euroopa tipp-poliitikud, teiste seas Eesti peaminister Jüri Ratas, Rootsi peaminister ja Slovakkia peaminister.

Vaata fotosid saabujatest:

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare