FOTOD JA VIDEO: Teatrifestival Draama sai Tartus lustaka avalöögi Raivo E. Tamme Voldemar Panso ja Kaarel Irdi mininäidendiga

 (2)

Tartu on mattunud heasse teatrisse. Nimelt toimub heade mõtete linnas "Draama" festival, kus saab näha Eesti teatri paremikku ning programmis on nii käesoleva aasta Eesti teatri aastaauhindade laureaadid ja nominendid kui ka lihtsalt väga hea teater, mis ilma festivalita kunagi Tartusse ei jõuaks.

Esmaspäeval avati teatrifestival ning järjekorras kahekümnes "Draama" sai taas meeleoluka stardi. Avasõnad lausus Raivo E. Tamm, muusikalist vahepala pakkus Silver Sepp oma erilise naelapilliga ning külaliste seas jalutas ringi ka vanameister Peeter Volkonski.

Eesti teatri festival toimub alates 1996. aastast. Algusaastatel tõi festival Tartusse kokku eesti teatri viimase hooaja parimad lavastused, mis ühtlasi moodustasid omavahel kunstilise terviku. Oma hinnangu lavastustele andsid rahvusvahelisse žüriisse kuuluvad ning ka lihtsalt festivali külastavad teatrikriitikud ja praktikud.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare