FOTOD | Kevin Spacey läks pärast ahistamisjuhtumite avalikuks tulemist seksisõltuvuse võõrutusravile

 (11)

Kevin Spacey seksisõltuvuse ravil
Kevin Spacey seksisõltuvuse ravilVida Press

Pärast Harvey Weinsteini suunal avaldunud ahistamissüüdistuste laviini paljastasid paljud ahistatud ka "Kaardimaja" staari Kevin Spacey. Mehe enda vendki nimetas näitlejat koletiseks.

Nüüd on pärast süüdistustelaviini Spaceyt märgatud taastusravikliinikus Arizonas, kus ta väidetavalt seksisõltuvuse ravi saab. 12 mehe poolt esitatud ahistamissüüdistuste tõttu on näitleja maine tugevalt kahju saanud ning mees lakub haavu hirmkallis võõrutusravikeskuses. Kuu aega nimetet kliinikujs maksab umbkaudu 36 000 dollarit.

Spacey kandis kliinikus musta nokamütsi, valgeid pükse ja musta kapuutsiga pusa. Näitleja esindajad kinnitasid eelmisel nädalal, et mees läheb tõesti võõrutusravile ja võtab aja maha. Meadowsi nime kandev kliinik on omasõnutsi parim koht seksisõltlaste raviks. Seal on 45 päeva kestev "õrnuse tee" nime kandev raviprogramm seksisõltlastele, mis hõlmab endas seda, et patsient peab käima teraapias ja osalema kunstiteraapias, samuti pidama oma tunnetega tegelemiseks päevikut, käima ratsutamas ja grupiteraapias, samuti joogas. Lisaks peab iga patsient tõotama, et ei seksi vähemalt kaheksa nädalat.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare